Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem fogadja el babám a...

Ha nem fogadja el babám a lefagyasztott anyatejet mit tudok tenni vele? Nincs szívem kidobni.

Figyelt kérdés
Esetleg fel tudnám ajánlani valakinek. Nem egy nagy mennyiség kb fél liter az egész. De hogyan és kinek? Nem kérek érte semmit.
2012. márc. 3. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a babának csinálsz pürét, bele tudod tenni. Főzelékbe is tökéletes. Tartsd meg, jó lesz az amikor elkezdesz hozzátáplálni.
2012. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az első írja.3-4 hónapot ia eláll a mélyhűtőben, és amikor hozzátáplálsz majd gyümikkel, zöldségekkel,bele-bele tudod "csempészni". :)
2012. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kíváncsicska ***** válasza:
fél évet mondott nekem a szülésznő a fagyasztott anyatej felhadzálására.hozzátáplálásnál tökéletes
2012. márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már próbáltam főzelékbe tenni, de nem eszi úgy meg, anélkül igen. Magában sem issza, ezért gondoltam felajánlanám valakinek. Most 7 hónapos a babám.
2012. márc. 3. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Megváltozik az íze fagyasztás után, ezért sok baba nem fogadja el.

Ha nincs szíved kidobni, használjátok el kávéba (ez nem vicc, a férjem pl imádta), vagy add oda a kutyának/macskának.

2012. márc. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is fagyasztgattuk, de csak kidobtuk utána. Semmi értelme fagyasztani. Hozzátápláláskor ugyanúgy le lehet frissen fejni és azt használni a főzelékhez.
2020. okt. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!