Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelust használtok...

Milyen pelust használtok éjszakára, ami kibír 10-12 órát?

Figyelt kérdés

Éjjel ált.2x kel még szopizni.Én már nem tudom mit vegyek,mindenből kifolyik a pisi kisfiamnak.Próbáltuk már a Liberót,Pampers-ből a sleep&play-t,Huggiest,Dm-eset,most Dada-t használunk az elmúlt egy hónapban ez bevált,de két napja sorra vannak az átázások,már egyetlen pisiléstől is.:(Most lesz 4 hónapos és 3-as méretet használunk,majdnem 7kg-os.

Ajánlanátok nekem milyen pelust vegyek?Első babám,így nem tudom mire figyeljek pelenka vásárlásnál.


2012. márc. 3. 21:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már 4 es méret kellene. A kislányom 11 kg és már az 5 ös méretet használjuk. A libero vált be, de éjszaka ha felébred enni cserélnem kell, de nem azért mert átázott, csak mert tele van. Reggelig nem bírja ki.
2012. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Pampersből sikerült kifogni a legrosszabbat!!! Vagy zöldet vagy fehéret vegyél, az utóbbi drágább, de nagyon jó. Ha csak éjszakára használod akkor sokáig elég. Próbáld még ki a piros csomagolású Happy Bellat, (lila csomagolásút semmiképpen ne vegyél).

Dadánál az a rossz, hogy van amelyik csomag jó van amelyik rossz, lutri sajnos. A DM-es nekem sem jött be.


Az enyém is cicizik éjjel és nem rakom tisztába csak reggel. Este fél 9 fele pancsi aztán reggel 10-ig alvás.

2012. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mi újszülött kora óta a Pampers Premium Care-t használjuk éjszakára. Soha nem folyt ki belőle semmi, pedig 12 órát alszik a kisfiam és rengeteget pisil, mivel 2-3szor kel szopizni éjszaka. Irtó nehéz reggelre a pelus, de sose sír miatta, mert belül tök száraz.

Nappalra az ára miatt már nem ezt használjuk, pedig nagyon szeretem. Már a 4-es méretnél tartunk, nem sokáig lesz már méret. :( Most 5 hónapos 8 kg-os.

Egyébként fontos a jó méretválasztás. Na Ti pont a választónál vagytok, hogy a midi határeset, a maxi még nagy. Emiatt is lehet, hogy pár napja újra átázik.

2012. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mi a lila csomagos Happy Bellát használjuk, és eddig soha semmi probléma nem volt vele. Egyszer sem folyt ki sem a pisi, sem a kaki. Ezen kívül Liberot szoktunk még venni.


Merre laksz? Bár ezek 3-mas méretek, mi is most állunk át majd a 4-esre. Szívesen küldök 1-2 darabot, hogy kipróbáld, ha gondolod!

2012. márc. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az én lányom már nem nagyon kel fel éjjel, mert nagy már, de rengeteget iszik este, és nálunk ritkák a balesetek. Mi ezeket szoktuk venni:

Pampers active baby (zöld)

Libero comfort fit

Bella Happy flexi system (lila)


Csak akkor ázott át neki, amikor már méretet kellett váltani.

Illetve Huggiesból állandóan kifolyt minden, nappal is. Olyat nem veszek többet. :(

De igazából ki kell tapasztalni, hogy melyik babára melyik pelus a legjobb, mert alkatuktól és mocorgási szokásaiktól + a bőrük érzékenységétől függ.

Én azt tanácsolnám, hogy a már bevált pelusok valamelyikéből vegyél 4-es méretet.

2012. márc. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
pampers zöld vagy a fehér!!Nekem is 2x kel este szopizni!!Nekem ezek váltak be!!
2012. márc. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

3hónapos a kislányom zöld Pampersel kezdtünk de nagyon lehetett érezni a pisinek a szagát ezért vettem narancssárgát illatosat most már a 3-asat használjuk és még soha nem volt baleset,a fehéret kaptuk ajándékba és alig vártam hogy elfogyjon mert mindig kifolyt éjszaka a pisi belőle lehet azért mert még nagy volt rá.

Nekünk bevált a narancssárga.

2012. márc. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mülleres saját márkás. Talán Beauty Baby a neve. 1900 Ft egy csomag, nem is drága, és nekünk eddig 1000%-osan bevált. Bár mi már az 5-ös méretnél tartunk a mindjárt két évesemmel, de 2-es mérettől kezdve ezt használjuk éjszakéra, és nem volt gond vele még.


Amúgy ha kisfiad van, és hason alszik (főleg mondjuk maga alá húzott térdekkel, hogy kvázi a feneke van legfelül), az okozhat ilyen balesetet akár egy pisilésnél is, hogy a gravitáció erősebb a pelus szívóképességénél és egyszerűen nincs ideje beszívni. Ilyenkor tényleg az eggyel nagyobb méret a megoldás.

2012. márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Csak is Pampers Activ Baby. Kipróbáltunk mindent. Lidl, Auchan, Aldi, Cora, Tesco saját pelusok. Nappalra jók voltak, de éjszakára csak ez vált be.
2012. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Libero,és a 4-es méretet vedd!

14 hós a fiam,az elejétől kezdve Liberot használunk,és még egyszer sem folyt ki semmi!

2012. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!