Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelust használtok...

Milyen pelust használtok éjszakára, ami kibír 10-12 órát?

Figyelt kérdés

Éjjel ált.2x kel még szopizni.Én már nem tudom mit vegyek,mindenből kifolyik a pisi kisfiamnak.Próbáltuk már a Liberót,Pampers-ből a sleep&play-t,Huggiest,Dm-eset,most Dada-t használunk az elmúlt egy hónapban ez bevált,de két napja sorra vannak az átázások,már egyetlen pisiléstől is.:(Most lesz 4 hónapos és 3-as méretet használunk,majdnem 7kg-os.

Ajánlanátok nekem milyen pelust vegyek?Első babám,így nem tudom mire figyeljek pelenka vásárlásnál.


2012. márc. 3. 21:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bella Happy-t.De írták már előttem,lehet váltani kellene 4-es méretre.Nálunk is mindig akkor volt "baleset".amúgy 7 kilósan már a nagyobb méretet használtuk.
2012. márc. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ.Na látjátok arra nem is gondoltam,hogy méretet kéne váltani,ezért is jó ha kérdez az ember lánya :D Ki fogom próbálni sorra a pelusokat amiket írtatok,valamelyik csak jó lesz előbb vagy utóbb.

Amúgy az oldalán alszik mindig,nagyon bukós,így éjszakára nem merem hasra tenni és zalaegerszegiek vagyunk.

2012. márc. 3. 22:34
 13/17 anonim ***** válasza:
Még az elején írtam neked a piros Bella Happyt. Most lila van itthon, minőségileg ez is jó viszont a piros puhább és nem "nejlonos" az oldala mint a lilának. :D
2012. márc. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Zöld színű Tescos, Essential pelus. 20 hónapos a lányunk, 1 éves korában tértünk át erre, de rájöttem hogy hamarabb kellett volna. Nekünk ez a legjobb. Árban kicsit olcsóbb, mint a többi márkás, de nem az ára miatt használjuk, hanem mert tényleg ez a legjobb nekünk.

50 db 3200 Ft. Időnként van akcióban.

4-es méretet próbáljátok ki szerintem. Mi most a 4+ méretet használjuk, a lányunk 10,5 kg. Szívesen küldenék mintát de csak 4+ van, az biztos nagy lenne.

2012. márc. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a 4-es méretet,7kg volt a lányom mikor erre váltottunk.Ja,és a Libero,a Huggies az kisebb mint az ugyanolyan méretezésű Pampers,Babylove.

A Pampersből próbáld ki az Active Babyt az 12órát bír(a Sleep&Play csak 9-et,a gyártó szerint),nekünk ezen kívül még bevált a Babylove,a Tesco zöld csomagos pelusa és a Pampers Premium Care is,csak az elég húzós(az ára).

2012. márc. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Éjjelre most PINE 4MAXIT, teljesen rendben van,

nappalra u.e méret csak a bebishből.


Próbáltunk több fajtát, ezek jöttek be leginkább árban és minőségben is.

2012. márc. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek is lányok!Sokat segítettetek! :)
2012. márc. 7. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!