Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvittem 3 hónapos babámat...

Elvittem 3 hónapos babámat 7-8 órás autóútra. Rémálom volt az út. Még a visszaút hátra van. Mit tegyek, hogy könnyebb legyen?

Figyelt kérdés
Nagyon megbántam. Iszonyú lelkiismeretfurdalásom van.
2009. jún. 8. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Esetleg nem vezethetsz éjjel, hátha többet aludna. Jobb ötletem nincs sajna :-(

2009. jún. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

állj meg sokszor az úton, ha tudsz...levegőzzetek egyet, kicsit sétálgass vele, akár a karodban tartva.

Ez tényleg nem volt túl jó ötlet:(

2009. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, az en kisfiam is harom honapos volt amikor elöször megtettük autoval a Magyarorszag - Nemetorszag utszakaszt. Az en tapasztalatom az, hogy amikor lattam rajta, hogy nyügös, akkor igyekeztem lekötni a figyelmet egy -ket jatekkal, vagy mondokaval, (csipp-csipp csoka, ez elment vadaszni, kerekecske gombocska) vagy a pelenka cserek illetve az etetesek alkalmaval amikor megalltunk, akkor görgettem a labamon, "dobaltam", "nozi-buccoltam".... Szoval igyekeztem valtozatos "programot" adni, aztan szerencsere el-el pilledt, aztan szepen lassan celhoz ertünk.

Aztan amikor nagyobb lett, akkor szepen kitapasztaltuk, hogy az adott utvonalon hol vannak jatszasi lehetösegek az ettermekben, a benzinkutakon.... Mara mar jol bejaratot tervezett utvonalon haladunk, es igy ugyan tovabb tart, de nem utalta meg az autozast, pedig kijutott neki mar rengetegszer. :)

2009. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Este elalvásidőben induljatok haza, igy nagyjából végig aludni fog, ha nem te vezetsz, te is aludj, amennyit csak tudsz, mert őt másnap is el kell tudni látni! Ha nem éjjel jöttök vissza, ugyanokyan rémálom-út lesz, mint az odafelé vezető!
2009. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
előtte fáraszd le minél jobban, ne nagyon hagyd aludni. és próbáljatok éjszaka jönni visszafele. akkor nagyobb eséllyel fog nagyobbat aludni. ja, és még valami: próbáljatok meg ne nagyon megállni, vagy legalábbis ne állítsd le a kocsit. én is csináltam ekkora gyerekkel. én ott szúrtam el, hogy megálltunk egy benzínkútnál üdítőért, és leállítottam a kocsit, arra ébredt fel, hogy nem volt meg az alapzaj. remélem sikerül simán hazajönnötök:-)
2009. jún. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ÉN is csak azt tudom tanácsolni, hogy ne hagydd napközben aludni, 5 körül fürdessétek meg, majd vacsi, s induljatok is rögtön, a kocsiban bealszik. Nálunk ez a bevált dolog.
2009. jún. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igyekszünk éjjel menni, bár ő még 3 óránként szopizik, de egyre gyakrabban hagy ki egy étkezést éjjel.
2009. jún. 9. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!