Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír fel esténként...

Miért sír fel esténként többször a 8hónapos kislányom?

Figyelt kérdés
Pár hete az esti elalvás után többször is felsír, még éjszaka is.
2009. jún. 8. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyahiánya van. Vagy jönnek a fogai.
2009. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én picurom ezt 3 hónapja csinálja, nem volt egész 3 hónapos. Mindent próbáltam, adtam kevesebb-több tápszert vacsorára, figyeltem mikor sír fel többször, ha elmegyünk itthonról vagy ha egész nap itthon ülünk, van büfi, nincs büfi, de egyszerűen nincs benne rendszer. Néhe 2 nap jól alszik, aztán ismét indul a felsírás kb.11-től 1-ig. Nem kell kivennem, a szeme csukva, de meg kell nyugtatnom. Egy kis simogatás, esetleg cumi. Utána szerencsére alszik. Nálunk a fog még biztos nem jön. Önállóan alszik el, nagyon kis ügyes, ha álmos be kell tenni az ágyába, különben kiveri a hisztit. Én is szeretném tudni a választ.
2009. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez a helyzet!9 hós lesz a kislányunk és 1 hónapja legalább-nem mondom h minden este-de felsír éjjel és van amikor nehezen alszik vissza,mert már azt hiszem h vissza aludt aztán megyek ki a szobából és megint felsír.....eddig minden estét nagyon szépen átaludt,mostanság nem sajnos és én sem tudom mi lehet!
2009. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megálmodják az aznap történteket újra.
2009. jún. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Fogacskája még nem jött ki.

Nem tudom mit csináljak. Vegyük magunkhoz?

Eddig nagyon szépen át aludta az éjszakát. Szerencsére a kiságyában szokta meg az alvást és ő is szépen elalszik egyedül.

Azt hittem éhes és azért csinálja ezért mostanában este még a szopi elött kap bébi kaját. Most meg azon gondolkozom hogy lehet az is hogy nagyon dolgozik a pocija. Ő általában minden evés után nyom kakit és este nem várjuk meg hanem elalszik.

2009. jún. 8. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sosem fogod megtudni az okát.

Lehet a foga, lehet anyás korszak miatt, lehet a hasa, lehet az idő, lehet bármi...

Lányom már fél éve csinálja, és egyre rosszabb. Most már volt, hogy negyedóránként kelt fel, és nem tudtam visszatenni, úgy kapaszkodott.

Mindent kipróbáltam, amit lehet, nem vált be.

VAnnak jobb éjszakák, és vannak igen rosszak.

Én csak türelmet és bizakodást tudok ajánlani.

2009. jún. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az vagyok, aki azt írta, álmodik. Sok változáson megy át ebben a korban a gyermek, kinyílik a világ előtte, érzelmesebb, stb. Én magamhoz vettem ha éjjel nyüszögött, semmi képpen nem hagytam magára, aztán mikor elaludt, visszatettem a helyére. Egyébként ha nagyon sír keltsd fel, tedd tisztába, itasd meg, szeretgesd, jobban fog aludni utána.
2009. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!