Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen könyveket vennétek 14...

Milyen könyveket vennétek 14 hónapos kislánynak? Érdemes már most belépni a Disney-s könyvklubba?

Figyelt kérdés
Olcsó megoldás érdekelne. Néztem, de ezek a kicsi könyvek is drágák. Érdemes ilyen grimm mesét, meg a 365 esti mese könyvet megvenni?
2012. márc. 4. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdemes, csak nem mostanra. Még csak széttépi, megeszi, esetleg a képeket nézegeti. Veszegetheted a könyveket, de még felesleges használni is.
2012. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én 13 hónapos lányomnak a kemény laposak váltak be most.

Nagyon szereti a kisvakondos és a babaros sorozatokat.

Illetve vannak állatos könyvei is, azokat az Auchanban vettük, semmi extra és drágák sem voltak.


Egyelőre csak kemény laposat vegyél neki, mert azt nem tudja eltépni, leharapni a sarkát... stb.

2012. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még terhes voltam, amikor piacra dobott a disney egy könyvsorozatot, kéthetente jelent meg, 1000Ft-ba került, minden héten másik "nagy" disney mese. Bár még nem használja, nem olvassuk neki, de elraktam, később igencsak jó lesz, amikor esti mesét kell olvasni neki. Most van egy micimackós könyvsorozat is, azon is gondolkozom, az havonta 2700Ft.
2012. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom a Boribon-sorozatot imádja! Már majdnem mindet megvettük. Nem tartozik a legolcsóbb könyvek közé, mert 1500 Ft darabja, de szerintem megéri!

Grimm mesés és hasonló könyveket még én sem vettem a lányomnak, pedig már 2 éves. A terjedelmesebb meséskönyvekben inkább csak a képeket nézi.

Boribont viszont már 1 évesen is türelmesen hallgatta végig. :)

2012. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szintén 14 hósaim a Tapintós Felfedező könyvüket nagyon szeretik, amiben meg lehet simizni az állatokat. Úgy emlékszem, ezer ft körül volt.
2012. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én beléptem ebbe a klubba, mikor a kislányom alig egy éves volt. De korán rájöttem, hogy egyenlőre felesleges. A Macskaarisztokraták és a Verdák nem érdekelték egyáltalán és most 3 évesen sem nagyon.


Annál inkább a Boribon sorozat, Bogyó és Babóca sorozat meg a leporellók.

A másik nagyon nagy kedven a Trixi-könyvek, egyszerűen megunhatatlan számára. Éppen 1 éves kora óta gyűjtjük.

2012. márc. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 4. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!