Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek ilyen habtapi...

Van valakinek ilyen habtapi otthon? Hogy bírja a gyűrődést? Nem kopott le a minta? (disney)

Figyelt kérdés

[link]


Az a baj, hogy csak apró darabosat találok a neten, olyat nem szeretnék, ettől viszont félek,h lekopik hamar.


2012. febr. 6. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A Brendonban lehet kapni olyat, ami 4 nagy darabból áll. Az nagyon strapabíró! Vannak benne kiszedhető, több darabból álló figurák is (autó madár stb) ha nagyobb lesz, ezekkel is tud játszani, ki tudja venni, vissza tudja őket rakni. Mi ilyet vettünk; 0+os! Úgy látom, a Brendon honlapján nincs fönt, csak a kisebb darabokból álló fajta. Mi Bp-en, az Árkádban lévő Brendonban vettük.
2012. febr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, kerestem a Brendonban is (neten szoktam rendelni, mert nálunk nincs brendon), de nem találtam.

Ha valaki megtalálja, belinkelné??


Ja, és a kis darabokról. Nem eszi meg a gyerek, nem szedegeti ki?? Vagy ragasszam össze? Mivel?

2012. febr. 6. 11:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit én vettem, az ehhez hasonló, csak 4 db kiszedhető minta van egy nagy darabban, egy elem mérete pedig 60x60 cm.

[link]


Elég nagyok a darabok, szóval esélytelen, hogy lenyelje :)

Ha elküldöd a mail címedet priviben, szívesen küldök fotót a szőnyegemről. Az első voltam.

2012. febr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekünk sajnos 2 hónap alatt nagyon megkopott.
2012. febr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!