Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is tapasztalja azt, mióta...

Más is tapasztalja azt, mióta megvan a babája, hogy már megint este van, újra eltelt egy nap hipp-hopp?

Figyelt kérdés
Olyan gyorsan telik az idő. Szinte minden nap ugyanaz a forgatókönyv! Vagy ez már így lesz ezután? Anyám azt mondta, hogy ő is csak a szülinapunkkor kapott észbe, hogy már megint eltelt egy év...
2009. jún. 9. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

az én babám már 19 hónapos, pedig csak most született. Sajnos ilyen gyorsan telik az idő.

A babáknak szükségük van a napirendre, ez ad biztonságot nekik. És bizony mellette nem túl sok mindenre marad idő. És hát pikk-pakk eltelik egy nap, kettő, sok ...

2009. jún. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát, szerintem ez így lesz jó pár évig még:-) de az első kettő biztos olyan, hiszen a baba tölti ki a napodat teljesen. én is érzem, főleg este, hogy már megint mennyire keveset tudtam a tanulásommal foglalkozni. na meg reggel, hogy már megint itt az 5 óra, kelés van:-)

azt szoktam mondani, hogy nem baj, ha nyugdíjba megyek, bepótolom a pihenést.

szerintem mikor kicsit változik a felállás, az akkor lesz, mikor ovodába visszük a gyerkőcöt. bár akkor visszamegyünk dolgozni, így egy másfajta napi program lesz, de a délutáni időszak ugyanígy zsúfolt lesz:-(

2009. jún. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosan ezt érzem Én is. Csak annyi a napok között a különbség, hogy egyik nap mosok/teregetek, mikor alszik, másik nap takarítgatok stb. stb. Amúgy minden nap ugyanolyan, és csak azt veszem észre, hogy jé Apa itthon van, akkor már megint este van. :-)
2009. jún. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!