Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha szopik a baba es kivaltunk...

Ha szopik a baba es kivaltunk 3 etkezest, honnan tudom hogy megvan -e neki a napi fel liter tej?

Figyelt kérdés
Nem nagy etku, mar 2x eszik pepeket 7.5 hos es meg szopik. Most szerintem napi fel litert meg szopik, de ha meg egy kajalast kivaltok akkor mar nem leszek benne biztos:( Tejtermeket nem ehet mert tejallergia gyanus.
2011. szept. 15. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem meg tejfehérje érzékeny, úgyhogy hasonló cipőben járok. :)

Mi hamarabb kezdtük szerintem a hozzátápit, 4 és fél hósan, mert sajnos már nem volt tejem, tápszeres. Tízóraira gyümit kap, ebédre főzeléket, és a harmadik iváltott étkezés az uzsi lett. Én is féltem, hogy kevés lesz a tejmennyiség, úgyhogy rizspépet kap. Lefejt anyatejből meg lehet csinálni, nem tartalmaz tejet. (Talán otthon is kapni banánost, én külföldön élek, azt imádja a fiam, de a natúrt is lehet ízesíteni mindenféle gyümivel.)

Egyébként annyira nem határ az 500, legalábbis nekem azt mondta a doki, hogyha egyik nap csak 400 tejcsit evett, nem lesz tragédia.

2011. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A rizspep az a Sinlac??helyettesiti a tejet?
2011. szept. 15. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom már csak reggelire kap tápit, de igyekszem joghurttal, babapudinggal és tejpéppel kitölteni az űrt.

Négyszer eszik egy nap tehát nincs könnyű dolgom:)

Azt tudom, ha vacsira nem tejpépet kapna akkor nem lenne meg a fél liter.De nem tragédia, ha egyszer-egyszer kimarad egy-egy nap.

Nekünk nincs bajunk a tejtermékekkel így ebben sajna nem tudok segíteni, de azt tudom, hogy lehet kapni HA-pépeket is.

8,5 hós a lánykám

2011. szept. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, annyi tejcsit fog szopizni, amennyi kell neki. De azért adjál neki hipoallergén tejpépet, ha azt lehet.
2011. szept. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!