Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tommee Tippee, vagy Avent...

Tommee Tippee, vagy Avent csőrös pohár?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Eddig MAM volt, de van benne egy fék és állandóan átveszi a tea ízét, és rossz íze lesz tőle, meg van, hogy kiesik belőle, és nyakon önti magát a fiam. Melyik pohár jobb, melyiket vegyem, illetve a Mam után inni fog másikból?


2012. márc. 5. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:

volt avent, ami ömlött szó szerint. Beleburult a táskámba :-( Bementem Brendonba és mondtam ajánljanak valami jót, és a tommee tippee-t ajánlottak, mint amit belinkeltél csak rózsaszín.

Na ez tényleg jó. CSak beleszórom táskámba, de sosem burul bele. Itt is írtam ki kérdést és itt is azt ajánlották.

Nem tudom miért vettem aventot, amikor 9 éves fiam is anno azt használta és akkor is folyatott

2012. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A T.T. nagyon jó!!!
2012. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is Avent van, abból is folyik a víz, még az a szerencse, hogy vizet iszik a lányom, így nem ragad.

Mindig nagyon kell vigyáznom, hogy a lányom tartalék ruhái ne legyenek tőle vizesek, ha pedig csak elszaladunk valahova az irataimat és pénztárcámat féltem:(

Barátnőméknek is ilyen van, ő azt mondja, hogy soha nem folyt még ki.

A Tommee-t nem ismerem.

2012. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Tommee Tippee van. Nyugodt szívvel ajánlom, ebből semmi, azaz SEMMI nem folyik ki, még ha hozzávágja kisfiam a földhöz, akkor sem. :D Ezt jó párszor már tapasztalhattam... A szelepe nem esik ki, bár elsőre nem egyszerű "összeszerelni", ha belejössz, már egyszerű lesz. Szerintem éppen a 2 darabból álló szelep miatt nem folyik ki belőle semmi sem. Van kupakja, azért, hogy 1. abszolút ne csöpögjön ki belőle semmi, 2. játsszon vele a gyerkőc. :D Kisfiam a füle miatt is szereti, jobban meg tudja fogni és tartani, mint a nem lekerített, egyenes fogófülűeket. Ja, és a talpa csúszászgátlós, a csőre meg a keményebbik "gumi-szilikon" (nem tudom, hogy fogalmazzam meg pontosabbban), azaz nem olyan kemény, mint a műanyag, de nem is olyan puha, mint az etető-/játszócumik, és egy lyuk van rajta (könnyebb takarítani, mint a többlyukúakat).
2012. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk az Avent van és nagyon szereti a fiam. Nem értem kinek miért folyhat, nálunk nem fordult elő, pedig egész nap hurcoljuk a lakásban pedig az oldalán fekve stb. hagyja szanaszét. Előtte tanulópohara is volt Avent és az is bevált. Próbáltam más csőröst is, de nekem ezt a legegyszerűbb tisztítani. Extra benne, hogy a kupak nem csak levehető, hanem nyitható is külön a csőrnél, így nem kell állandóan keresni. Jól bírja a dobálást is :)
2012. márc. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

8. vagyok

Nem fogalmaztam pontosan. A kupak nem jön le az itatóról, rá van rögzítve, rá lehet csukni a csőrre, illetve egy kis mélyedésbe lehet lehajtani, ha épp nem kell lezárni vele a csőrt. Így értettem, hogy játszik vele kisfiam, tanulja, hogy lehet lezárni, kinyitni, és, hogy ha zárva van, akkor nem jön belőle semmi. :D

2012. márc. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6. vagyok

Tehát az előző hozzászólásomban a 8. helyett a 4. voltam. :DDDD

Húúú, nem is vagyok fáradt, jobb, ha elmegyek aludni. :DDD

2012. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!