Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is folyat az Avent...

Nektek is folyat az Avent csőrös pohár?

Figyelt kérdés
Ma voltunk tanácsadáson és a kisfiam nyakába borult szó szerint a teája. Már nagyon elegem van pedig jól rácsavartam. Ti hogyan oldjátok meg?

2011. dec. 19. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig jól rácsavartam és folyatott. A titka hogy nem szabad erősen rácsavarni.
2011. dec. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem is folyt állandóan, ezért lecseréltem, próbálgattam nagyon sok félét. Szilikonos ivócsőröset elég sokat (nuby, mam...) ami bevált most 2 hónapja, az a Nuk keménycsőrös itatója, mert nem tudja szétrágni a szilikont, így nem kell venni havonta fjet. Estelg próbálj meg váltani.

ilyen:

[link]

2011. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Folyat? Az enyhe kifejezés, orrán-száján ömlött! Ki is vágtam a szemétbe és vettem a 100 Ft-os boltban ha jól emlékszem 300 Ft-ért. Tökéletesen csepegésmentes!
2011. dec. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Vittem a 15 hónapos oltásra, és szegénynek a bodyja tiszta tea lett. Előtte nap vettem, és az első használat után így jártunk.
2011. dec. 20. 11:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a babám születése előtt egy garnitúra Aventet vettünk,mert mindenki dícsérte...hát én nem..sajna korán tápszeres lett és képtelenség volt megetetni a cumisüveggel,mert orrán-száján dőlt belőle a tápszer,víz.

Egy hét után megelégeltem és kidobtam őket.Dr.Brownsot vettem és nagyon meg vagyok elégedve,a cumis üvegekkel és a csőröspoharával is.

2011. dec. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Látom akkor nektek is folyat:(

Én igy oldottam meg:

Beetömtem a lyukat rajta,és lássatok csodát azóta semmi gondunk nincs! :)

Igy is rendesen tud belöle inni a kisfiam,nem befolyásolja semmibe az,h a lyuk be lett tömve.

Leirom nektek mivel és hogyan tömtem be,hátha nektek is tudok segiteni vele:)

Nos kitaláltam,h fogvájóval tömömbe,ez a hengeres alaku fa fogvájónk van itthon,és az tökéletesen beleszorul,nem tud kicsuszni,meg a fa amugy is megduzzad,szóval a hegyes végével belenyomtam,és utána levágtam a hegyes részt,szépen lefaragtam ugymond kivülröl is a kiálló részt és alul is,vagyis ami belülre esik,és igy teljesen jó lett,nem mozog semmit,igy biztonságosan használhatja a kicsi:)

Egy próbát megér nektek is,és remélem tudtam nektek én is segiteni ezzel,bár lehet már azóta vettél másmilyet neki!

2012. jan. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!