Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » KUNERT VIP Babakocsit szeretné...

BiBi BaBa kérdése:

KUNERT VIP Babakocsit szeretnék vásárolni! Mi a tapasztalatotok a termékkel kapcsolatban? Hol vettétek? (rendelésre vagy személyesen)

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem nem pont ez a fajta van, de hasonló, én szeretem, nagyon jó terep kocsi. itt van pár ilyen kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=kunert+vip&k..
2012. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kíváncsicska ***** válasza:
A mienk ugyan ez csak a neve más.Én jónak találom bár mi bolygókerekes változatban vettük.Egy ami negatívum a rugózása.Legetne puhább is.Amúgy én meg vagyok vele elégedve.Az árához képest nem rossz kocsi,és nagy és nehéz és nem tömegközlekedésre találák ki, de nekem csak a rugózása amit fel tudok hozni negatívumként.
2012. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kíváncsicska ***** válasza:
ja és szerintem neten olcsóbban meg tudod szerezni.Én is olcsóbban vettem mint nálunk amenyiért adják.De nézz körbe mindenhol.2.voltam
2012. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem télen (most) jó volt, mert nem akadtam fent az "elkotort havon" .. ha már felkészültek nálunk (is) a katasztrófára! :]]]


Na de a lényeg:

- nekem nyikorog, legalább tudják, hogy jövünk .. :))

- vadi újat vettünk, karcos volt.

- több, mint 1 hónapig vártunk rá (boltban rendeltük!)

- első fék (ami a gyerek láb részénél van) kb. 2. használat után sz@r lett, csak az első fék (ami a fejénél van) az használható

- batár nagy, nehéz .. csak alacsony padlós buszra tudom felrakni, már ha az jön .. egyébként miért is segítene bárki felrakni?

- kupola résznél, ahol a csavarral van rögzítve a babakocsi vázához, az kiesik állandóan.

- pelenkázótáskájába pakolni lehetetlen normálisan.

- és ha valamihez hozzáér a kereke, akkor simán kiesik. Így, ha buszról szállsz le vele, akkor néz körbe, hogy biztos megvan-e a 4 kereke!


Egyébként a huzata mosható mosógépbe simán 60°C-on is. Semmi baja nem lesz, max. tiszta lesz :]]

A gyerekünk eddig jókat aludt benne, de én leakarom cserélni másikra.

2012. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kíváncsicska ***** válasza:
Mi még csak 3 hónapja használjuk de én semmi ilyent nem véltem eddig felfedezni mint az elöttem író.Kacper Tiger kocsink van.Vaterán rendeltem újan és 3 nap alatt megjött.2-3.válaszoló
2012. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Kunert Vip-ünk van,én szeretem.Nagyon fontos,hogy ez inkább kertvárosi kocsi.Ha belvárosban,emeletes házba laksz,vagy olyan helyen ahol emelgetned kell lépcsőkön,illetve ha buszozol akkor felejtsd el ezt a márkát.


Mi kertvárosban lakunk,itt rengeteg a földes út,viszont hóban,fagyban,sárban el nem akad a nagy kerekeivel,jól rugózik,és nagy a tere,a lányom 10 hónapos 11 kg,jó ducika,de kényelmesen elfér benne még fekve,betakarva a mai napig is.Nem mellesleg 38.000-ért kaptunk hozzá egy csomó kelléket,lábzsák,szúnyogháló,esővédő,pelus táska,jó nagy a kosara is,szóval én tényleg meg vagyok vele elégedve :)

2012. márc. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyenünk volt, gyűlöltem! Nagyon sz@r!!! Egy párszor már leírtam, hogy miért, most nem részletezném.

(ha itt beírod a keresőbe, az én véleményem is olvashatod néhány kérdésnél...)

Szóval tapasztalatok: csak negatív!

Nyíregyházán vettük. Elmentünk személyesen, de amilyet szerettünk volna (színben), olyan nem volt. Ill. csak a hordozója. Azt elhoztuk, és postán küldték a kocsit. (Pedig azt mondták, h futár hozza.)

Mindenesetre kidobtunk az ablakon 36.000 Ft-ot, mert olyan sz@r. Inkább költöttem volna a dupláját, de normális kocsink lenne! Mivel le is kellett cserélnünk gyorsan - a sportrész használhatatlan - , így árban ott is vagyunk...

Én azt mondom, gondold meg jól!!!!

2012. márc. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4/7-es vagyok.


Igen, a sport résszel szenvedünk most mi is. Eljött az idő, hogy a lányunk ismerkedjen a külvilággal, ne minket nézzen .. használhatatlan sz@r a sport része !!!

Egyszerűen nem lehet normálisan irányítani, fordulni vele! KATASZTRÓFA!

Épp most keresek új babakocsit!


Nem azt mondom, hogy ez a "márka" egyenlő a béka seggével, de ha nem szándékozol több babakocsit venni egy gyerek alatt, akkor felejtsd el!

2012. márc. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!