Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tapasztalatotok van a...

Milyen tapasztalatotok van a Ryan óriás foglalkoztató zebrával (K's Kids) kapcsolatban? Minden tapasztalat érdekel!

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:

szia nekem nem az oriás zebra van hanem az a 8-9 ezres zebra nem érdemes szerintem megvenni legalábbis ezt a fajtát ami nekem van nem használta ki a kislányom 4 formabedóbó tartozik hozzá szerintem ha veszel 1000 forintért formabedobót amibe van 18 kocka az sokkal jobb zenélni meg vehetsz egy másik játékot szerintem azt is tudsz kb 3000 ért illetve azt a tologatos részt ami még van hozzá azt is érdemesebb külön és sokkal olcsóbban kijössz ugy

ne haragudj de nekem ez a véleményem

mi kaptuk de nem vállt be egyáltalán

nem is adtam volna ki érte 8000 forintot

ez csk az én véleményem

2010. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszod!

Most már kezdem lebeszélni magamat róla. Én a nagy zebrát néztem ki a kislányomnak (kb. 15000 Ft), de azt hiszem nézek neki valami mást karácsonyra.

2010. nov. 26. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!