Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tavaszra és nyárra milyen...

Tavaszra és nyárra milyen ruhákat vásároltok másfél éves gyereketeknek? Mennyit?

Figyelt kérdés

Esetleg leírhatnátok, hogy hol veszitek meg.

köszi


2012. márc. 5. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miket és mennyit még nem tudom pontosan. Vékonyabb pulcsikat, vékonyabb nadrágokat, rövidnadrágokat, pólókat tuti veszek. Szoknyákat, egyberuhákat nem igazán szoktam venni, mert kevésbé kényelmes a lányomnak.

De az tuti, hogy a KIK-be megyek gyerekruhákért. S a C&A-s gyerekcuccokat is szeretem, és a Tescos gyerekruhák is beváltak nekünk.

2012. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Reggel leírom, csak most fáradt vagyok. Most azért írok, hogy meglegyen a kérdés. :)
2012. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi most tartottunk nagy bevásárlást, itthonra vannak ruhák nagyobb unokatesókról, de kellett néhány szebb, ezért csak frissíteni 3 rövidnadrágot vettem pólóval, egy vékony farmert, 3 rövid ujjú body-t, 3 vékony pulcsit, 1 vastagabbat, 2 vékony nadrágot, 1 melegítőt. Tesco-ba és kikbe voltunk, illetve vettünk szandált egy babacipő boltba.
2012. márc. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na, itt vagyok én is. :)

Örököltünk nyári rucikat tesóméktól, de azok 92-es méretek, a lányom meg most 86-nál jár. És ez a régebbi 92-es, ami tényleg akkora. :)

Így én vettem itthonra és elmenni is ruhákat.

Vettem nyári rucikat, rövidgatyókat, pólókat, leggingseket, vékony vászon nacikat, elmenősnek csini csajos felsőket.

Hogy mennyit, azt nem tudom, de itthoninak nyilván sokkal többet, mert azért az udvaron egy nap-egy ruha, és ez a jobbik eset.

A játszós ruhákat Tesz Veszen, meg baba turiban szedtem össze, az újakat szintén Tesz Veszen illetve a H&M-ben meg a Tescoban.

2012. márc. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az enyém 2 éves lesz nyáron és ugyanúgy csinálom,mint tavaly. A következőket fogom megvenni:

-6-8 rövidnadrág

-10-12 póló

- 2 úszógatyó

- 2 vékony napellenzős sapi

Veszek még egy szandit és lesz egy vékony vászoncipője, valamint egy sportcipője. Elsőre ezek jutottak eszembe.

Nyilván előfordulhat 15 fok is, de arra az időre itt vannak a tavaszi ruhái.

Amióta megvan a fiam szinte mindent csak a Teszveszen vettem neki újonnan, vagy új állapotút. Néhány ruhát pedig a C&A-ban és a Tescoban.

2012. márc. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92-es méretben veszek rövid ujjú pólókat, bodykat (mondjuk 4-4) rövidnadrág (kb 3-4), 2 vászonsapit, vékony nadrág is kell kb 2-3, és vékony pulcsi, talán 2. Ja, meg kell új tavaszi cipő és szandál is. A ruhákat Kikben, Tescoban, Auschanban, H§M-ben szoktam nézni, cipőket a Brendonban.
2012. márc. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tavaszra pont most vettem a kisfiamnak egy farmert, két hosszúujjú kisinget ha alkalomra kell, két vastag kötött pulcsit, arra az esetre, ha már nem kell kabát, de hűvösebb van. Ezeket a turiba vettem. Még vennem kell 2 db vékonyabb nadrágot, pár hosszúujjú pólót. Ja és 2db vékony hálózsákot! Már kinéztem a Brendonban. De van sok örökölt tavaszi holmink is, szerencsére.

Nyárra egy zsák ruhát kaptunk uncsitesóktól, nem hiszem, hogy a nagy melegre kell vásárolnom. Amit biztosan veszek az 2db vékony kiskalap, 1 db baseballsapka. Veszek még 1 db szandit, de azt csak, ha bejött a meleg, mert ki tudja, hogy mekkora lesz a lába. Az átmeneti cipőjét már megvettem.

Én általában a tescoban veszem a ruháit, meg vagyok elégedve a minőséggel. De sokat turizok is, mert ott meg vagány darabokra is lehet bukkanni. Meg pl a kisingeket azért ott vettem, mert lehet, hogy csak 1x lesz rajta, azért meg nem adok ki több ezret.

A cipőket Deichmann-ban veszem.

2012. márc. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Használtan szoktam venni vatera, teszvesz. Így többet tudok venni, a bolti ár negyedeért!

2 szandi

2 sportcipő

1 balerína cipellő

1 habpapucs

10 szoknya

20 ruhácska

Pelenka takaró bugyi

20 rövidújjú

20 hosszú ujjú

4 székdzseki

4 mellény

10 harisnya

5 szabadidő szett

10 leggings

10 zokni

10 vékonyan bélelt naci

5 tavaszi sapka


Börzékre is kijárok, 200-1000 Ft között vannak a dolgok, és nem agyonhirdott, hanem szèp darabok. Mióta megvan a lányom, inkább őt ruházom, magamnak sosem talàlok semmit, de neki mindig.

Napi 2-3 garnitúra ruha elmegy, le eszi, le issza, homokos lesz, vagy koszos, és szeretem öltöztetni:)

2012. márc. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!