Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másfél év körüli gyereketeknek...

Másfél év körüli gyereketeknek hogy mossátok a fogát?

Figyelt kérdés

Meddig tart egy fogmosás?

Egy nap hányszor?

Mindig tesztek fogkrémet?

Hogy szoktátok utána kiöblíteni a száját?

Hagyja?


2011. szept. 23. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
3 naponta este fürdésnél mert annyiszor engedi. :O
2011. szept. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogkrém nélkül reggel és este gumisörtés fogkefével dörgöli magának pont másfél éves korától a kisfiam. 2-3 percig szokta általában. A gyermekfogorvosunk addig nem javasolja a fogkrémet, míg nem tudja kiköpni a gyerek.
2011. szept. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 18 hónapos.Esténként fürdés közben szoktam neki megmosni,már amennyire engedi.Egyenlőre fogkrém nélkül,most kérdeztem a védőnőnket azt mondta egy pici fogkrémet már lehet rátenni neki.Sokat nem mert ő még nem tudja kiköpni.
2011. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kétszer,reggel és este mosom a fogát.ő fekszik,én énekelek,mondókázok.

addig tart,amíg hagyja,hamar megunja.

mindig teszek fogkrémet

nem öblítünk,mert nenedent fluoridmentes fogkrémet használ

2011. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Napi 2x 1 éves korától rendesen(reggel, este) + minden mástól "kunyizott" evés után vizes átmosás. Már 17 hónapos kint vannak az előőrlői és azon szépen ott tud maradni minden kajamaradék!(túró rudi, kenyér, keksz, ropi...)
2011. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Naponta 1* este fürdés közben, fogkrémmel. Alaposan, de sajnos csak rövid ideig tűri.
2011. szept. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
naponta 1X, este, fürdés közben, fogkrémmel (Zendium vagy valami hasonló nevű babafogkrém). Ízlik neki, ezért hagyja, hogy beletúrjak a szájába, megdörgölöm a fogait picit, aztán hagyom, hogy lenyalja róla. Máshogy nem megy. Köpni még nem tud. Ha megunta, akkor a kezébe adom a fogkefét és még 1-2 percig elrágcsálja egyedül.
2011. szept. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!