Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha jár a TGYÁS kompenzáció...

Kíváncsicska kérdése:

Ha jár a TGYÁS kompenzáció akkor a Gyedemet is kompenzálják?

Figyelt kérdés
Mert én úgy értelmeztem hogy csak a Tgyást.Most akkor hogy is van ez?
2012. márc. 5. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom h csak arra kapsz kompenzálást amit éppen kaptál. nekem feb.13.-án járt le a tgyás, így én is csak arra kapok! de ha nem így van, akkor nagyon örülök neki hogy tévedtem!
2012. márc. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos jól értelmezted csak a tgyásra kapsz kompenzáciot a gyedre nem
2012. márc. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hannácska2011 válasza:
52%
Én tavaly október óta gyedet kapok,és most januárban kevesebb volt az összeg. Kifizetőhelyemnél ki kellett tölteni egy nyilatkozatot,és utána megkapom a tavalyi gyed összeget az eltörölt adójóváírás miatt.Szóval a gyedre is jár a jövedelempótléknak nevezett kiegészítés...ha nincs kifizetőhelyed akkor az illetékes MEPnél kell igényelned, májusig lehet csak visszamenőleg! De amúgy a MEP honlapján is elolvashatod vagy itt: [link]
2012. márc. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sumergo ***** válasza:
Csak arra az ellátásra jár a kompenzáció, amire dec.31-én, és január 1-én is jogosult voltál. A kérdésből azt olvasom ki, hogy még tgyás-on vagy, akkor csak arra jár. A gyeded pedig lehet, hogy több lesz, mint a tavalyi számítás szerint lenne, mert megemelték a maximumát. Én is így vagyok. Most még tgyást kapok, ezt fogják kompenzálni, a gyedem is több lesz, mint amennyi tavaly lett volna, a minimálbér emelése miatt.
2012. márc. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen még TGYÁS-on vagyok.Azért is kérdeztem.

2012. márc. 6. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!