Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma felmelegítettem a bébiételt...

Ma felmelegítettem a bébiételt"üveges", nem ette meg, holnap odaadhatom neki? Tudom, hogy 24óráig eláll, de így felmelegítve nem gáz?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felmelegités után már neadd neki.
2012. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Nyugodtan odaadhatod neki,de mindenképpen hűtőszekrényben tárold.:)

2012. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én is úgy gondolom,hogy nem lesz baja,hűtőben van,köszönöm!
2012. márc. 6. 15:35
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom nem hidegen akarod oda adni... viszont 2x melegíteni semmit nem szabad!!


Üdv:3 lányos

2012. márc. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2x melegíteni semmit sem szabad? Ugyan már! Ma már semmit sem szabad...

Én nem egyszer ettem olyat, ami többször lett melegítve. Soha se lett semmi bajom. A gyereknek is adtam már így ételt, és neki se lett még tőle baja. Sőt, mostanában rendszeres, h evés közben 1-2x újra megmikrózom a fiam ebédjét. Mivel most tanul egyedül enni, olyan lassan halad, h simán kihűl mire végez. Hidegen meg nem minden finom.

Ha hűtőben van, akkor nyugodtan odaadhatod neki, kedves Kérdező!

2012. márc. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan oda adhatod neki,csak felbontás után tedd a hűtőbe.semmi baja nem lesz a 2szer melegíted.nekem is volt olyan hogy nem ette meg a kisfiam az egész üveggel,és másnap odaadtam neki.ugyan már mi baja lenne
2012. márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

Úgy látom,hogy a szalmonella semmit nem mond! Másodszor ne melegítsd,főzd fel,hogy a baktériumok elpusztuljanak!


Nem vagyok parás,a gyermekét mindentől óvó anyuka,csak mondjuk ezt a betegséget szeretném elkerülni! Én jót akartam,bocs!


Jó babázást Mindenkinek!

2012. márc. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!