Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felmelegítettem a tápszert,...

Felmelegítettem a tápszert, de közben bealudt a bébim. Amikor felkel, akkor lehet újra melegíteni ezt? Nem ivott bele.

Figyelt kérdés
10 napos bébi anyukája
2009. aug. 13. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Szia! Ma reggel és is így jártam. :)

Ha kihűl, tedd be a hűtőbe. Ha nem, és felébred a bébid, akkor add neki oda nyugodtan.

2009. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak 1-2 órát alszik, én kint hagynám, és csak szobahőmérsékletűn adnám neki oda.
2009. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Én ezen nem spórolnék, mert a tápszerek tejalapúak, és hamar romlanak, ebben a melegben nem kockáztatnék újramelegítéssel stb., hanem csinálnék neki egy új adagot.Ennyit megér a biztonság, hogy nehogy megromoljon.Szóval én nem adnám oda neki később.Maximum ha fél 30-40 percet alszik akkor esetleg,de most nagyon meleg van ezt sem ajánlanám.
2009. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Én is kb másfél órát hagyok rá, ha esetleg addig felébredne, szobahőm. szokta meginni.

Újra hűtőbe tenni és újból melegíteni már nem szoktam.

2009. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Tápszert NEM lehet hűtőbe tenni és újra melegíteni ez rajt van a dobozon is!
2009. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%

Felnőtek sem esznek 2x melegített kaját!!!!

Legalábbis én nem adok ilyet a családomnak.

2009. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Lehet ezért lepontoz valaki, de az én kisfiam 2 hetes kora óta kap tápszert (HIPP). Volt már olyan, hogy egy kicsit rámelegítettem, mert az elején 1.5 óráig evett. Ennyire lassan és volt hogy be is aludt közben. Kihűlt. Semmi baja nem lett a gyereknek. Ha 2 óránál többet áll,akkor kiöntöm. Vagy amit most kezdtem el használni az a cumisüvegtermosz!! 3 órát is megtartja a hőt. Szuper! Balcsira mentünk és ebben vittem neki tápszert, hogy ha az úton kell, ne legyen gond. Nagyon kényelmes és praktikus szerkezet. Otthonra is ajánlom én már használtam. Szerintem ez a legjobb megoldás! Meleg is marad a kaja és higiénikus.


üdv. 7 hetes baba anyukája

2009. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
hát, visszagondolva, ennyi idős babánál én még nagyon betartottam minden szabályt. aztán fél éves kora körül már lazult a dolog. már egy éves, én simán odaadom neki az akár kétszer melegített kaját is, ha éppen úgy jön ki. kutya baja nincsen. viszont a te babád még nagyon picur, azért nála más a helyzet. inkább kiönteném. max 1 órát várj, ha nem ébred fel, akkor inkább öntsd ki a tápszert, mert még nem látod, hogy mennyire bírja a gyomra a "kiképzést":-)
2009. aug. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

inkább kiöntöm, ezen már nem spórolunk :)

2009. aug. 29. 09:25
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki csak a lepontozó-gombra tudja rába*ni az egerét?????????????????????????????????????????????????????????????????
2009. aug. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!