Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy ennyit csuklik...

Normális, hogy ennyit csuklik egy baba?

Figyelt kérdés
5 hónapos a kisfiam és elég sokat csuklik. 2-3 hónapon át szinte minden nap csuklott, mostanában már csak heti 1x-2x, viszont 20-30 percig is akár. Normális ez?? Van valami jó kis praktika az elmulasztására? (citromlevet már próbáltunk annó, de az savat csinált neki, úgyhogy azóta ezzel nem próbálkozunk)
2012. márc. 7. 01:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Az én nagyobbik lányom is nagyon sokat csuklott és most kezdi a kicsi is. Inni való nem segít? Ha elkezded piszkálni a kisnóziát, hogy sírjon egy kicsit akkor elmúlik neki, mert akkor másképp veszi a levegőt. Ne érts férre, nem ordítania és kínozni kell a gyereket, csak egy kicsit sirdogálni, max. Fél perc.
2012. márc. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként ha a babát zavarja, akkor is kezd sirdogálni. Ha jól viseli, akkor semmi baj, mert őtet nem zavarja, csak minket.
2012. márc. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is sokat csuklott, ez valami baba dolog lehet, mert a kölyök kutyáink is állandóan csuklottak. :)
2012. márc. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Innivaló sajnos nem segít, max akkor, ha picit !! félrenyeli a csuklás miatt. Nna, akkor abbamarad.

Sajnos igen, a csuklás zavarja vagy már fáj is neki, nem tudom.. Azért 30 perc az sok!! De volt már 40 is sajnos. :(

Köszönöm a válaszotokat! :)) Legyen szép napotok!

2012. márc. 7. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!