Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Válogatós babádnak bevált a...

Válogatós babádnak bevált a Humana baby fit (banán ízű)?

Figyelt kérdés
7 hónapos babám eléggé válogatós, 5 hós koráig anyatejes volt, azóta hozzátáplálom. A Milumil 2 tápszert nem szereti, ezért a doki a kérdésemben említett tápszert javasolta. A ti babátok szerette? Jobb, mint a Milumil 2?
2012. márc. 7. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom nagyon válogatós volt és még az is, kizárólag ezt fogadta el 9 hós korától mikor már nem szoptattam 11 hós koráig utána már ezt se 3 hónap kihagyás és pár nap ajánlgatás után azóta már kakaózik:)
2012. márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, hozzáteszem körülbeül 10 ezer ft-ot költöttem tápszerekre, tejpápekre, darákra, jó reggelt, jó éjt papikra stb..milumilre is,mire ezt megtaláltuk ebből is a 1-est ette csak végig de csak 10 ca különbség van az 1-es és 2-es között úgyhogy mi maradtunk annál.
2012. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, bevált. 3 félét evett előtte, utoljára Bebát, majd amikor azt elutasította 6 hónaposan, akkor váltottunk a Humana Bsby Fit Plusra. Azóta ezt eszi, most 13 hónapos.
2012. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
iszonyat válogatós a fiam a mai napig 10 hónapos most!Csak ezt volt hajlandó megenni és most is ez a favorit még mindig....a babaételeket fintorogva 2-3 kanál után kiköpi általában... a nap biztos pontja a reggeli és a vacsi:)
2012. márc. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt hittem a kislányomnak nincs párja válogatósság terén...:). Remélem nálunk is beválik, mert már nem tudom mit adjak neki enni, hogy szeresse. Kinövik valaha ezt a változatosságot? Addig is ti hogy csalogatjátok bele az ételt? Mi már minden játékot, trükköt bevetettünk, mindegyik 1-1 alkalommal úgy ahogy sikert hozott, de legközelebb már muszáj volt mást kitalálni, mert már a régi csel nem vált be. Az a baj, hogy már ötletünk sincs, mind kifogytunk belőle...Ti hogy oldjátok meg az etetést?
2012. márc. 8. 09:48
 6/10 A kérdező kommentje:

*válogatosság-ot akartam írni :)


Köszi az eddigi válaszokat!

2012. márc. 8. 09:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem válogatósságban mi nyerünk sajnos :(

Nekünk is ez vált be. Kb a 6. tápszer, és 5. cumisüvegnél tartottunk, mire ez bejött....


Főzelék is nehezen megy nagyon... 4 hósan ette volna, de akkor a doki korainak találta, ezért vártunk, de szerintem kár volt...

2012. márc. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem, hogy cumisüvegből melyik típusú jött be nektek, mert nálunk ez is probléma. Ha valamit meg is eszik, azt is csak kanállal hajlandó enni, függetlenül attól, hogy szilárd vagy folyékony. Semmilyen cumisüveg, pohár, csőrös nem tetszett eddig neki, csakis a kanál (a kanál mérete, formája sem számít, csak kanál legyen).

Én viszont már kezdek belefáradni, hogy 100 ml folyadékot másfél órán keresztül tudok belemerni.

2012. márc. 8. 16:25
 9/10 anonim ***** válasza:
A kisfiam is válogatott a cumisüvegek közt. Végül a tápszerváltással egyidőben a cumisüvegeit is lecseréltem: NUK First Choice típusúra. Ehhez már végre ragaszkodik.
2012. márc. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szia! nekünk is amit az utolsó írt az vállt be!NUK First Choice ebből szeret enni végre!Nálunk meg pont a kanalazás nem megy kicsit sem... 10 hónapos a fiam eltol mindent kiköpi,kilöki a kezemből...Nekünk a bevált etetési mód amivel pár kanállal sikerül megetetnem legalább az a "hol a baba" "itt a baba" és akkor kinyitja a száját:)vagy a repülő kanál amíg a szájába ér:) végső esetben pedig:ő fogja a kezében a bulátát és mikor nyitja a száját becsempészem a főzeléket....
2012. márc. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!