Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen bevált módszere...

Kinek milyen bevált módszere van arra a napokra amikor olyan nehéz minden?

Figyelt kérdés
Gondolom Mindenkinek vannak olyan napjai amikor már a levegő vétel is fárasztó :). Nem panaszkodni akarok, csak kíváncsi vagyok ki mivel higgasztja le magát amikor olyan napja van, és mondjuk nincs segítség, tehát nem tud elmenni egyet sétálni egyedül. Nekem ma van ilyen napom, fáradt és ideges vagyok, de nagyon...ráadásul különösebb okom nincs rá, igaz rosszul alszik éjszaka a gyerekem és ma reggel nem aludt vissza emiatt tiszta nyűg volt és most ebéd előtt sikerült elaludni, így borul majd az egész napunk és iszonyúan idegesített ma a nyűglődése (de van ilyen máskor is ezért nem értem magam). Pedig imádom és általában tényleg én vagyok a nyugalom szobra, de ma nagyon zizi vagyok. Szóval ilyenkor ki mit vet be, hogy nyugodtabb legyen? Egy jó tea? Csoki evés? Előre is köszi a válaszokat!

2012. febr. 15. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy jó meleg kakaó ilyenkor a mindenem :)
2012. febr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Változó :) Attól függ, milyen mértékű a kiakadásom. Ha nagyon durva, férjemet hívom telefonon (ha nem ér rá, zaklatom, és addig hívogatom amíg nem beszélget velem - tudom, gáz, gyerekes, ez van....) ha neki elsírtam a bánatomat, utána mindig jobb :)

Néha elég egy finom, meleg kávé. Vagy - ami ritkábban sikerül, pedig a legjobb megoldás - beveszem a lesz@rom tablettát, és hagyom, csinálják a rendetlenséget, felfordulást, kiabáljanak, legyen diliház - így hamarabb megúnják, belefáradnak, aztán ha Apa hazaér, rendberakom a lakást :)

2012. febr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, ilyenekre gondoltam, jöhet még..mindenkinek megy a zöld kezecske. Lehet, hogy nekem most az a jó, ha látom nem vagyok egyedül és más is vet be kávékat, kakaókat. Köszi
2012. febr. 15. 13:28
 4/5 anonim ***** válasza:
általában a reggeli forró kávé és az ebéd utáni tesz helyre. Amikor nyűgös napja van és kiakadok,akkor képes vagyok a déli alvás ideje alatt is bevágódni egy kád meleg vízbe.
2012. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kave magnezium csoki telefonalgatas, en nem apat hivom, hanem a sogornomet, aki a legjobb baratnom. eleg tiz perc beszelgetes es sokkal jobban vagyok, de ha nem akkor felhivom meg anyukamat is. ha meg jo ido van, akkor seta, mert az mindig megnyugtat. csak elindulni nehez... ket picivel vagyok itthon.
2012. febr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!