Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha rendszertelenül étkezik?

Baj, ha rendszertelenül étkezik?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy később lehet-e ebből valami problémája. Mivel én akkor eszem mikor éhes vagyok (tök mindegy hány óra van, nálam nincs ebéd vagy vacsora), ezért lányom is rászokott arra, hogy akkor egyen mikor én. Sosem szól, hogy éhes, mert akkor természetesen csinálnék neki külön. Kb napi 5x keveset eszem, tehát olyan nincs, hogy éhen marad mert én éppen egész nap nem akarok enni. Csak az időpontok változóak nagyon. 1,5 éves.

Lehet-e később ebből valami baja?


2012. márc. 8. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerinetm jo ha van Napirendetek (ebbe az étkezési idöpontok is bele tartoznak)

Hogy fog enni ovodába vagy suliba?

Ennyi probléma j van

én beállitottam a napirdenet ide oda tologattam és nagyjábol oylan a rendje mintha oviba lenne

2012. márc. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, értem, köszi a segítséget, ebbe még bele sem gondoltam! Akkor inkább mégis kialakítok napirendet, hogy könnyebb legyen az oviba beszokni.
2012. márc. 8. 09:37
 3/4 anonim ***** válasza:

szivesen Nálunk Pl



Reggel 6-7 közt ébredés

8 kor reggeli

10 órakor Tizorai

fél 12 körül ebéd

16 óra uzsonna

18 óra vacsora

20 óra meleg tejcsi


18 hós kiscsaj anyukája

2012. márc. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk ahány ovi, annyiféle időben van pl a reggeli.

Nálunk fél kilenc, kilenc körül van reggeli, kicsit később gyümit is esznek (az a tízórai).

Egyik ismerősöméknél pedig ahogy beérkezik a gyerek, pl nyolckor az oviba rögtön adják a reggelit. És ott nem közösen esznek, nálunk pedig közösen van reggeli.

2012. márc. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!