Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves korig mi volt a legnehe...

1 éves korig mi volt a legnehezebb és a legszebb korszak a babádnál?

Figyelt kérdés

Én legnehezebbet a hasfájást és a felállást mondanám.A 3 hónapig tartó sírás és az ezzel járó tehetetlenséget nehezen viseltem.A felállásnál meg folyton eldől hátra a tarkójára.Annyira sajnáltam,minden pillanatban vele voltam.

Legszebb sok van:a születése,első mosoly,első átfordulás,első lépések,szavak.De amit a legjobban imádok az az ölelése és a puszija :)

13hónapos kisfiú


2012. márc. 8. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
hát én csak ugyanezt tudnám írni mint te a legrosszabb napokról és a legszebb nekem az,hogy....nem is tudom..minden nem tudok választani,imádom :D,csak akkor rossz ha alszik úgy hiányzik pedig itt van :),mi lesz ha ovit kezdi és nem lesz mindig itt mellettem :( 17hós kislány
2012. márc. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legnehezebb: volt egy időszak 7 hónapos kora körül, éjjelente felébredt és csak úgy aludt el (ja és este is így), ha sétáltam vele a nappaliban. Órákig! Iszonyatosan fájtak a talpaim, vádlim, reggelente sántikáltam fél órát mikor felkeltem.....ez hetekig tartott. Másik nehéz: 2-3 hónapos olyan szinten komfortszopis lett, hogy állandóan cicin volna. Egész napokat töltöttem el szoptatva.........


Legszebb: nem is tudom, igazából ezen az időszakon kívül mindegyik szépséges volt :)

2012. márc. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem pont az 1 éves kor volt a legnehezebb amikor már bárhol felállt és mindent pakolt de még nem volt stabil, folyton eldőlt és persze nem tudta még, hogy mit szabad és mit nem. Kiszórta a virágföldet meg megette stb... Ő már 3 éves elmúlt, szeptembertől megy oviba de már alig várjuk (a gyerek is meg én is), mindennap kérdezgeti, hogy mikor mehet már a gyerekekhez játszani. Már nagyon "nagy", nagyon okos, mindent tud és halálra unja magát itthon.

A legszebb az nekem is az amiket leírtál. Most a kicsinél tartunk az első mosolynál, 7 hetes. :) Nagyon várom már a többit.

2012. márc. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legnehezebb:születése után hat hét-éber őrült voltam :D.A legszebb amikor elkezdett gagyogni és azt mondta, hogy ana-ez az anya.
2012. márc. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10 hónapos a kisfiam, a legnehezebb az eleje volt. Az első pár hétben felcserélte a nappalt és az éjszakát. Én pedig nappal nem tudok aludni. Éjjel egy pillanatra nem csukta be a szemét. Órákat ringattam, szoptattam semmi. Utána pedig a hasfájás. Rengeteg szép emlékem van, de mostanában imádom amikor odabújik (most kezd bújós lenni, eddig nem hagyta). Imádom a mosolyát, minden mozdulatát...
2012. márc. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!