Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adjam be a Zinnat gyógysz...

Hogy adjam be a Zinnat gyógyszert hogy sugárba ne hányja ki?

Figyelt kérdés

Beletettem vizbe, kijött

beletettem gyümilébe kijött

beletettem teába kihányta


Mit csinaljak???


2012. márc. 8. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia.

Egy gyógyszerész barátom azt tanácsolta,hogy egy kis szörpbe tegyem bele a gyógyszert.Nekünk bevált.

2012. márc. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én úgy adom be,hogy beleteszem adagolóba (olyan mint a fecskendő,azt hiszem a nurofen-nek is van olyan adagolója), kicsit a szájba a gyógyszerből,utána gyorsan iszik valami,aztán megint a gyógyszer,innivaló... így tovább,amíg el nem fogy.
2012. márc. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én úgy adtam a 10 hónaposomnak, hogy ivott a Zinnatból és még le sem nyelte már kortyoltattam a vizet mellé. Ivott rá két három korty vizet. Újra Zinnat és újra víz amíg el nem fogyott. Csak így tudtam neki beadni, különben kihányta. Hiába tettem bele teába, gyümölcslébe, de még cukorszirupba is próbáltam, mindig kihányta. Nálunk a víz jött be.
2012. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyira borzasztó íze van ennek gyógyszernek, hogy én semmilyen módszerrel nem bírtam beadni (szörpben sem), pedig 3 gyerekem van és mind kihányta. Egyszerűen visszamentem a dokihoz és megkértem írjon fel mást. Ha ezt akarta felírni, már a rendelőben szóltam neki, hogy ezt képtelen vagyok beléjük gyepálni.
2012. márc. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szörpöt kiprobáljuk!!!!!!!!!!
2012. márc. 8. 12:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is kihányta a gyerekem és én is írattam másik gyógyszert és kértem az orvost, hogy ezt többet ne is írj neki.
2012. márc. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én fecskendővel adtam be neki, utána picit vártunk, aztán kapott enni. Nem nyerte ugyan el a tetszését, de legalább benne maradt.
2012. márc. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom is hányt tőle, de rettentően. Dokinéni írt fel másikat, és felvitte az allergiát okozó gyógyszerek közé a sz.gépén, így legközelebb tudja,hogy ezt nem szabad adni. Mert nálunk nem rögtön hányta ki,hanem megkapta este 7 körül, és 10 után kezdett hányni:(:(
2012. márc. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt a fiam is kihányta akárhogy próbáltam, írattam mást.
2012. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is fecskendővel próbálkoztam,végül lenyelte,de ki is hányta. Másnap irattam neki másikat,azt szépen bevette és benne is maradt.
2012. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!