Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek megfelelő? 4,5...

Szerintetek megfelelő? 4,5 hónapos babám 8,2 kg és 66 cm. Erős csontozatú, de nem túl husis. Arányos! Vélemények?

Figyelt kérdés
3,9 kg és 57 cm-rel született.4 hónapig szopott.

2012. márc. 8. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én babám 4 hónaposan 5980 gramm, 66 cm volt.

A babáknak sem fogyó-, sem hízókúrára nincs még szükségük, úgyhogy bármennyire is másképp fejlődnek, épp úgy jók, ahogy vannak. Ha nincs egészségügyi problémájuk, akkor a súlyuk miatt felesleges aggódni.

2012. márc. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi az első 6 hónapban havonta 1kg-ot híztunk.3,8-al született.Tehát 4 hónaposan 8-on felül voltunk.Normális a súlya,bár kaptam én már itt azért,hogy mi az,hogy a gyerekem 1 évesen 11 kg?Na min1 szerintem rendjén van.

2012. márc. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És ha husis? Akkor sem kell semmit tenni. Változnak a babák nagyon gyorsan. Hamarosan a Tiédnek is úgy megindul a mozgásfejlődése, hogy látványosan leolvad majd róla. Persze nem fogyni fog, hanem megnyúlik hozzá.

Pl. egyik gyerekem 3660-al született, 3 hónaposan közel 7 kiló volt, irtó pufi is, egy éves korára 8600 lett "csak", arányos, izmos, nyúlánk.

Egyet értek azzal, hogy ha jól fejlődik, akkor ez nem számít.

2012. márc. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én babóm most 8 hós, ő is 8,2 kiló. 70,5 cm.

De a fiam ekkor már 9 kiló volt...

Pláne ha eddig szopizott, akkor nem baj, de egyébként sem. (na ezt sikerült jól megfogalmaznom.

Vicces, de a fiamat sem láttam gömbőcnek, csak mióta elnyúlta, és vékony (de most is erős a csontozata, tehát ruhában nem látszik, de ruha nélkül kint vannak a bordái), azóta látom, hogy gombóc volt. A kislányom sem vékony, de majd elnövik. :)

2012. márc. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na akkor mi vagyunk a másik véglet.Kislányom 5 hósan 6kg,64cm. Mi meg mindíg azt kapjuk, hogy milyen kis vékony. Emellett pireg-pörög, egész nap csak hason van,figyelmes,jó kedélyű és makk egészséges.Nem mellesleg nagyon jó étvágyú, mindent megeszik, amit ebben a korban kaphat.
2012. márc. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerinted? Az én lányom meg 73,5 cm és 7650 gramm. Örülj neki, hogy ilyen jól hízott.
2012. márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!