Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Testvérbabakocsiról vélemények...

Testvérbabakocsiról vélemények? Hogyan közlekedtek vele patkáknál, bukkanóknál?

Figyelt kérdés

Én az 1 személyes babakocsinkkal is megszenvedek néhány patkánál, hogy felemeljem (mert kissé nehéz a kocsi), hát akkor ha két gyermek van benne, akkor gondolom csak még nehezebb lenne, vagy tévedek!? emelgetni meg nem szeretném állandóan fel-le, főleg zebráknál. élőben még nem néztem meg egyet sem jobban. csak nem tudom eldönteni, hogy most vegyek egy sima babakocsit, vagy vegyek testvérkocsit, most van egy 8 hónapos babám és jelenleg 6 hónapos terhes vagyok. félek, hogy nem tudok majd közlekedni a testvérbabakocsival és akkor meg pénzkidobás lenne az egész. tapasztalatok?


Előre is köszi.


2012. márc. 2. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:

én meg biztos vagyok hogy egy 14 hós gyerekkel nem tudsz még gyalogolni. vagy mit csinálsz a naggyal?

14 hósan még lehet menni sem fog a gyerek, de ha megy is kb 100 m amit képes megtenni.


jó kocsit kell venni és nem lesz gond. nekem a rendes babakocsinkkal sincs bajom.


mi britax B-dual kocsit néztük ki. olyat akarok ami késöbb egyedülálló kocsiként is müködik.

2012. márc. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az egymás előtti testvérkocsikkal én sem voltam soha kibékülve. Az egyik ok az általad leírt volt, a másik, hogy a hátul ülő gyerek - hiszen a pici is ülni fog előbb-utóbb - nem nagyon lát ki. Így 3 kerekű jogger ikerkocsit vettem. Kb másfélszer olyan széles, mint a normál kocsi, kényelmesen elférnrk brnnr, a két oldal külön dönthető vízszintesig. A kerekei 12 colosak, mint az első kisbiciklinek. Nagyon könnyű feltolni bárhová, mert hátul van a súlypontja, így erőfeszítés nélkül meg lehet emelni az elejét. Tolni és kormányozni is könnyű, csak kanyarodáskor kell két kéz hozzá. Mivel gyorszárasak a kerekei, egy mozdulattal kivehetőek, így könnyen befér a csomagtartóba. Hab a tortán, hogy a Vaterán vettem 10000Ft-ért :-)
2012. márc. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom gyalogoltatni a nagyobbat, én is tisztában vagyok vele, hogy nem fog még menni. de, ha pontosabban olvastál volna, akkor leirtam tisztán, hogy már a nagyobbnak, most van egy babakocsija és a kérdés: hogy vegyek-e még egy babakocsit a kisebbnek külön, vagy vegyek inkább testvérbabakocsit. mindenféleképpen lesz mind a kettőnek babakocsi valamilyen formában. mivel segitségem lesz, ezért a két babakocsival is boldogulni fogunk a sétáknál, ha esetleg amellett döntünk és nem a testvérb. mellett. azért köszönöm a válaszod, utána nézek a tieteknek is.
2012. márc. 2. 10:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én azért nem építenék arra, hogy lesz segítséged. Bármikor előfordulhat, hogy magadra leszel egy-egy alkalommal utalva, és két külön babakocsit nem tudom, lehet-e tolni egyáltalán.
2012. márc. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Állandóra felveszünk egy bejárónőt, aki gyermekfelügyeletet is vállal, ha esetleg neki lenne valami programja vagy, netalán beteg lenne, akkor arra a kis időre megoldom valahogy.
2012. márc. 2. 10:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Még mindig második vagyok.

Ebben az esetben szinte mindegy, melyik verziót választod.

Amúgy én azért is nagyon szeretem az ikerkocsit, mert nagyon jó érzés együtt tologatni a két gyereket. Mindenki mosolyog aki szembejön velünk. A gyerekek is szeretik, sokszor fogják egymás kezét séta közben.

És mivel már van babakocsid, ha véletlenül csak egy gyerekkel kell elindulni valahová, akkor tudod azt használni.

2012. márc. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha állandó segítséged lesz, akkor tényleg fölösleges.

nálunk 20 hó lesz köztük, és testvérfellépővel, avgy hordozókendővel fogom kiegészíteni az 1 babakosinkat.

2012. márc. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alkalmilag egy hordozókendőbe is kötheted a kicsit, így nem kell külön kocsi.
2012. márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!