Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket ajánlod, klasszikus...

Melyiket ajánlod, klasszikus mai tei vagy amit nem kötni hanem csatolni lehet/scc/?

Figyelt kérdés
nemtudok dönteni, most 3 hónapos a babám és több mint 7 kg.
2012. márc. 8. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem kötős van és szeretem. Jól meg lehet húzni, nem kell állítgatni.
2012. márc. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is a meitai jobban bejött.Kényelmesebb és könnyebb "beállitani"mint a csatost. Hisz nem mindegy h pulcsira vagy polóra,esetleg kabátra veszed fel. Volt csatosom is,de nem az igazi.Tulságosan huzta a vállam. Babbinka volt.Ha teheted próbálj ki többet pl a pesti Hordozóházban. De a vételhez és használathoz még kicsit(1hó ca ) várj.

Mondjuk asszem a Gremesének van babytaija is. Párom is szereti a MT-t:) De csak előre hajlandó felvenni a közel 2éves nagylányt..

2012. márc. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is a klasszikus mt van, nagyon jó, kényelmes. egyáltalán nem bonyolult a megkötése.


és hát nem mindegy, hogy egy vékony pamut pólóra, vagy kabátra veszed fel... :)

2012. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csatos hordozót általában már járni is tudó gyerekeknek ajánlják a kialakítása miatt. ha nem szeretnél kendőzni, akkor inkább a meitait javasolnám, a gerincet kevésbé terheli meg.
2012. márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!