Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor próbáljam meg újra?

Mikor próbáljam meg újra?

Figyelt kérdés
Babám 4,5 hónapos. A doktornő javaslatára adtam neki 2 nap tejpépet a déli tápszer mellé, szerintem nem sokat. Olyan 30-40 ml vízből. Mind a két nap nem aludt délután, pedig ilyenkor 3 órát is alszik. Tegnap este felé, kb fél órát ordított, mert fájt neki valami. Én vagy a fogára gondolok vagy a hasára a tejpép miatt. Ma nem adtam neki tejpépet, és most alszik 2 órája. Szóval inkább az lehetett a gond. Mennyi időt várjak míg újra próbálom a tejpépet, vagy sokat adtam neki?
2012. márc. 8. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:
ÁÁ szerintem tejpépet még ne adj neki, elég 5-6 hónaposan. Ezek szerint nem bírta a pocija. Én 5hósan adtam neki először és olyan szorulása volt hogy 3 napig nem volt semmi kaki, nagyon cukrosak ezek és megterheli a pocit. Őszibaracklét ha keversz bele lehet jobb, az lazítja a székletet, a Kecskeméti vagy a Szentkirályi kapható boltokban de nem tudom hány hós kortól javasolják.
2012. márc. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!