Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetnek későbbi komolyabb...

Lehetnek későbbi komolyabb következményei, ha d-vitamint csak 1 évesen kezdi el adni valaki a babának? Ha lenne baj, már látszódna?

Figyelt kérdés
Ne essetek nekem légyszíves. Külföldön élek, és senki nem mondta, hogy adnom kellene, a legelején tápszer pótlást kapott már a kicsi, és azt mondták, ha napi 500-at iszik, nem kell. Most olvasom, hallom, és a védőnő is mondja, hogy kell. Remek! 1 évesen mondja! Teljesen ki vagyok borulva, mit tettem (vagyis nem tettem).

2012. márc. 8. 23:28
 1/5 Bence_ ***** válasza:

Ha tápit evett akkor abban van minden féle vitamin.

Ne rágd magad! Mostantól majd add neki rendesen.

Gondolj bele pl Szabolcsban az udvaron felnövő gyerek szerinted rendesen kapta?

2012. márc. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kerria ***** válasza:

Ne aggódj emiatt!


Tény, nem véletlenül találták ki, és elvileg a téli időszakban fontos ez, az előző hozzászólóhoz hasonlóan, van sok olyan hely, ahol a gyermekek nem kapják meg, és nem lesz bajuk.


Mostantól add neki, és nem lesz gond!

2012. márc. 9. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, en lanyom is csak egy eves koratol kapta. O is kulfoldon szuletett, ott sem adnak a babaknak D-vitamint. Amiota itthon elunk (pont 1 eves szulinapja ota), azota telente szedi. Most mult 2 eves es semmi baja.
2012. márc. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mostantól adom neki.
2012. márc. 9. 07:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja.Napfény szegény helyeken van jelentősége igazán.Az udvaron felnövő gyerekeket ép ezért nem érinti.:)
2012. márc. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!