Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves kora után is forraltá...

Egy éves kora után is forraltátok a vizet babátoknak, illetőleg melyik ásványvizet adtatok neki a babavizeken kívül?

Figyelt kérdés
Van itt olyan anyuka, aki esetleg felnőtteknek készült ásványvizet adott vagy csapvizet?
2012. márc. 9. 06:36
 1/8 anonim ***** válasza:

A fiam 10 hónapos, és már nem forralom neki a vizet inni. Annyi mindent megeszik már, hogy szerintem felesleges. Mármint mindent megnyal, van nagyobb tesó, az ő játékait, ami nincs kifertőtlenítve, stb.

Általában a narancssárga gyerekvizet adom neki. (mi is a neve? Óbudai) De van, hogy az én mentes vizemet töltöm az itatójába. Ami mondjuk Natur Aqua. Amúgy még szopik...

2012. márc. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pff, akkor én is megnyugodtam, hogy nem vok "hanyag-anya", hogy nem mindig kap forralt vizet a tápszeréhez, én is a sajátomból szoktam neki elkészíteni, a teájához meg alapból ugyebár forralom a vizet, mert ez a sz*ros dunai csapvíz nem éppen a legegészségesebb..:D
2012. márc. 9. 06:59
 3/8 anonim ***** válasza:
13 hónapos koráig forraltam a vizet, aztán egyik napról a másikra befejeztem. Eleinte furcsa volt, hogy a csapból engedem a tápszerhez és inni is. Ásványvizet nem adok neki, mert szerintem a felnőtteknek való ásványvizekben túl sok az ásványi anyag egy ilyen kicsi szervezet számára, és hosszú távon felhalmozódhat, illetve károsíthatja a vesét. Semmi baja azóta sem.
2012. márc. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hm, igazad lehet, de a mi babánk egyáltalán nem issza meg a sima vizet, kicsi kora óta teáztatom, csak a tápszere miatt kell a forralt víz, illetve kellett eleddig, de hamarosan veszünk egy konyhai víztisztítót, mert ez, ami nálunk van csapvíz, egyszerűen büdös is, ihatatlan is.
2012. márc. 9. 07:06
 5/8 anonim ***** válasza:
kezdetben jana, most szentkirályi mi is azt isszuk. jana babavíz túl drága lenne már nagyobb mennyiségben. még néha vettünk óbudai gyémántból is.
2012. márc. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szentkirályi mentes vizet iszik, és a tápszerét is abból csinálom.18hónapos
2012. márc. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem forgalom, többnyire csapvizet iszik, mivel itthon szénsavas víz van csak. De ha van valamiért szentkirályi, akkor azt adok. De tesomeknal múltkor naturaquat ivott. Egy eves a lanyom, tapszert mar nem iszik, így csak írásra kell a víz.
2012. márc. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
víztisztítóval szűrt csapvizet iszik, nem forralom, semmi baja, 13hós.
2012. márc. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!