Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vizet lehet adni 2-3...

Milyen vizet lehet adni 2-3 hetes babának tápszer készítéshez, itatáshoz? Forralt csapvizet, ásványvizet (ebből milyen márkát? ) Ti milyet adtok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Van olyan,hogy babavíz. Én azzal készítem. De csapvíz is jó felforralva. Ásványvíz nem ajánlott még!
2011. dec. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csapvíz felforralva, vagy babavíz, azt viszont forralás nélkül lehet. Sima ásványvizet nem, de pl. a szentkirályi mentes vizet igen, arra rá is van írva, hogy kisbabáknak is lehet adni forralás nélkül.
2011. dec. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha sokat használsz, akkor szerintem a felforralt és lehűtött csapvíz a legjobb és egyben a legolcsóbb. Utazáshoz vagy ha éppen nincs módod vizet forralni, akkor palackos babavíz, bármelyik márka (Humana, Hipp stb.) jó. Ha a babavizet már felbontottad és nem használtad el az egészet, 24 óra múlva már azt is érdemes felforralni a további felhasználás előtt.
2011. dec. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Babavíz: Humana, Hipp, Jana (én ezt használok), ezeket nem kell forralni, csak 24 óra múlva


Csapvíz: forralva


Ásványvíz: Szentkirályi szénsavmentes. Rá is van írva, hogy babáknak forralás nélkül adható. De a megbontott víz szintén 24 órán belül fogyasztható forralás nélkül, 24 óra lejártával már forralni kell. Ugyanúgy, ahogy a babavízeket.

2011. dec. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egy darabig forraltam a vizet, de állandóan vízköves volt a víz, akárhányszor átszűrtem, meg nálunk büdös is a csapvíz, így én is szentkirályit adok a babának. Tápszert is abból csinálok, és azt is issza! 3 és fél hós fiúcska :)
2011. dec. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szentkirályit használunk mi is tápszerhez, teához, mindent azt használom, amihez víz kell.
2011. dec. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!