Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki megkapta a kompenzáci...

Alaszka kérdése:

Mindenki megkapta a kompenzációt ebben a hónapban?

Figyelt kérdés
Valamivel többet küldtek, mint februárban, de nem sokkal, ez már a kompenzáció lenne? Összesen 7 ezerrel volt több, pedig ugye már két hónap komp. kellett hogy benne legyen...Más is van így?
2012. márc. 9. 13:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen az oep oldaláról is le lehet tölteni. Ahhoz, hogy megkapd igényelned kell, ha májusig igényled akkor visszamenőleg megkapod, ha utána akkor csak adott hónaptól.


(egyébként ki hadovál össze vissza mindent? Tök egyértelmű dolgokat írtak a válaszolók, már a helyzethez képest, mert ami most van az minden csak nem egyértelmű)

2012. márc. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A munkahelyem küldött nyomtatványt, amit ki kellett tölteni 2 példányban és visszaküldeni. Ők aláírták és lepecsételték és az egyik példányt visszaküldték. Tegnap előtt kaptam 18400ft kompenzációt a Gyed utalással. 65000körül volt a bruttó GYED-em elötte.
2012. márc. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Állítólag a tv-ben volt róla szó, hogy áprilisban kapják meg azok, akik az Oeptől kapják. Szóval ezek szerint az kapta csak meg, akinek a munkahelye, kifizetőhely. Akkor már csak egy a rejtély, hogy miért kaptam 54 ezret, ha februárban csak 47 ezer jött. Nem lehet hogy a családi adókedvezmény is bekavar, és az lehet az a pár ezer Ft??
2012. márc. 9. 16:57
 14/14 anonim ***** válasza:
Februárban azért kaptál kevesebbet mert nem volt egész hónap..én is 8000 forinttal kevesebbet kaptam mint szoktam
2012. márc. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!