Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit adnátok babátoknak?

Ti mit adnátok babátoknak?

Figyelt kérdés
A kisebbik lányom 7 hónapos, de koraszülött, így a szervezete 5 hónaposnak felel meg. Tápszeres, látom rajta,hogy kezd kevés lenni neki a tápszer. Próbálok adni neki minden finomságot. Gyümi, zöldség, tejpép...stb. Kiköpi, olykor öklöndözik, legtöbbször sír a hamitól. A nagylányommal (2 éves lesz) semmi gond nem volt. Túrós tésztát csináltam, mindenki cukrosan szereti, egyedül a nagylány sósan. A nagy megkínálta a kicsit vele, a kicsi meg ette volna. Úgy tűnik a sós hami jönne be neki? Ha igen mit adjak neki? Nem is ehetne ilyeneket! Köszi a válaszokat. 2 gyerekes anyuka
2012. márc. 9. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

enyém is a sósakat szereti :)

húsleves, sós kifli, sós főzelékek... (pici só természetesen.)

2012. márc. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is csak ùgy eszi meg ha egy kicsit megsòzom. Ő is most lesz 7 hónapos. Három thzenéves tesoja van. Ők is így ették. Semi bajuk. Egy kicsit eltúlozák a mai világban a cukor, meg a só kérdését.
2012. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó én se csináltam sose ügyet belőle, hát a nagynak már másfél hónaposan tejbegrízt adtam, 3 hónapig élt tápszeren, 7 hónaposan már azt ette amit, mi és semmi baja nincs, megeszik mindent. De a kicsi megint más, szegénykém szívbeteg, szóval a sósakkal extra óvatosan kell bánnom!
2012. márc. 9. 15:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a meggy jött be.
2012. márc. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!