Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom láza 38,1. Kivinnéte...

Kislányom láza 38,1. Kivinnétek ma sétálni? Nálunk napos szélcsendes 14 fok van.

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 13:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
lázas gyereket nem vizsünk ki
2012. márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%

levont érték vagymég nincs levonva nem mindegy deez még csak hőemelkedés nem láz

hüttöfürdö 5-10 perre kimehet ha lejebb megy

2012. márc. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

levonva 38,1

Miért nem viszünk ki lázas gyereket?

A friss levegő nem tenne neki jót?

2012. márc. 10. 13:33
 4/18 anonim ***** válasza:
Lázasat ne vigyél ki. Nem tenne jót neki még a friss levegő sem.
2012. márc. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát ne vidd ki! :( Mi pont így voltunk ma mint most Ti. 38 volt levonva a hője, kivittem gondoltam jót tesz egy kis fényterápia! Hát nem. Fél órát voltam kint vele, mire bejöttünk 38,5-re felszaladt. Kapott nurofent, letettem aludni szegényt. :( Szerintem inkább maradjatok bent.
2012. márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem,nem tenne jót neki a levegő!Még nyáron se viszem ki a kislányomat ha lázas.Sőt ha csak hőemelkedése van akkor se viszem ki 1-2napig,kiszellőztetek és kész.
2012. márc. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Èn emetországban élek, és az orvos is és minap egy cikk is azt mondta, hogy bizony léguti megbetegedés egyik legjobb gyógyítása a friss levegö. Pl itt a doki a 3 éves gyereknek is azt mondta tegyük babakocsiba és napi 2x minimum levegöre, többet segít mint az antibiotikum. habár itt nem is írnak antibiotikumot fel csak ha tényleg kell.


Szerintem simán kiviheted. öltöztesd fel, hogy ne fázzon, de le legyen melege sem. Tedd babakocsiba. Ahogy írod a friss levegö többet segít mint a lakásba a poros levegö. mert akárhogy takarítasz is van por, és egy szallöztetéssel csak jobban felkavarodik, meg huzat is lesz. ez mind szárítja a légutakat.

2012. márc. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Lázas gyereknek bent van a helye, nem tesz jót neki a hőingadozás, hiába öltözteted fel, hideg levegőt szív be és az arca, homloka is a hideg levegővel érintkezik.

Nem feltétlenül légúti megbetegedés a lázas állapot. Ha tiszta a lakás akkor nem fog a szellőztetés semmilyen port kavarni.

2012. márc. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Hát nekem ilyet eddig senki nem mondott, hogy lázas gyereket nem viszünk ki.

Van egy rokonunk, ha az ő 2 éves fia lázas, akkor még a szellőztetés is ritkább, 30 fok van a lakásban annyira fűt neki és még meg sem fürdeti, ha a gyerek épp bágyadt vagy nem akar.

Én mindig ennek tulajdonítottam, hogy a friss levegő hiánya miatt nem képes a gyeek hetekig kilábalni egy egyszerű köhögéses betegségből.

Az én lányom 3. napja lázas.Megkapja a lázcsillapítót és ha már csak hőemelkedése van (mondjuk úgy 38,3-ig levonva) én igenis kiviszem és nem tapasztaltam soha, hogy ettől belázasodna, vagy bármi baja lenne.Láthatóan jobban érzi magát kint a friss levegőn, mint idebent a meleg szobában gubbasztva.És napközben nincs segítségem, így ha mennem kell valahová akkor azt csak vele tudom megoldani.

De mint írtam, soha nem tapasztaltam, hogy nem tett volna jót neki, úgyhogy én lázasan is kiviszem.

14 hós kiscsaj anyuja

2012. márc. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

6.vagyok

Csak egy példa.A nővérem kiviszi még lázasan is,utána újból belázasodik neki akár 1 hétig is eltart nála.Én nem viszem ki és 1-2nap alatt helyre jön!Akkor mégis csak lehet benne valami nem?

2012. márc. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!