Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnám eladni a C&A...

Hol tudnám eladni a C&A kuponomat ami az új Dm-es bababónusz kezdőcsomagban volt? Teszveszen, vaterán nem vagyok fent. Szerintetek hova rakhatnám fel? És mennyiért tudnám eladni?

Figyelt kérdés
Köszi előre is a válaszokat!

2012. márc. 11. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Én teszveszen adom el őket.

Volt rá példa, hogy 1500ért eladtam, de volt, hogy 21 forintért. Most sok van fent, nem érdemes árulni. Csak akkor, ha nincs fent olyan kupon és akkor is 1 hetes akcióra rakom.

2012. márc. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia!értem és köszönöm!Végülis nekem egyik kupon sem kell belőle csak a 15%os végösszegit használtam fel a többi nem kell menne a kukába de sajnálom kidobni.És olvastam hogy el lehet adni.De viszont regisztrálni kell a teszveszre meg ezekre az meg elég sokáig tart.:-(
2012. márc. 11. 17:16
 3/8 anonim ***** válasza:
babaszobán
2012. márc. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akár itt is el tudod adni, bár szerintem ha úgyis a kukába landolna, esetleg elajándékozhatnád, olyan családnak, akinek szüksége lehet rá.
2012. márc. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
facebookon vannak babaholmis oldalak, ahol ruhákat, játékokat, kuponokat adnak, vesznek cserélenk:)
2012. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha van egy c&as kuponom ami még a régiből volt,felhasználhatom?
2012. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én elajándékoztam őket. Mivel én nem használtam el nem akartam az amúgy ingyen kapott kedvezményt eladni.
2012. márc. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kíváncsicska ***** válasza:
A facebookon szerintem el tudnád akár cserélni is.Mert vannak csoportok (2011-ben szültek, 2010-ben szültek)ott elég sok minden megoldható,persze ha csere érdekel.
2012. márc. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!