Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Benett...

Mi a véleményetek a Benett névről?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy külföldi, és hogy a Sebestyén Balázs fiát is így hívják, ezért sokan alapból leszólják. De nekem nagyon megtetszett. Amúgyis a B betűs fiúnevek tetszenek, de ez.. nagyon jó.


Ti hogy vagytok vele? Milyen beceneveket tudtok hozzá? (a Benin kívül) :D


2012. márc. 11. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Favorit. A következő fiamat így fogják hívni :) Benci, Beni, Benike, Bencike. Több nincs.
2012. márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 kíváncsicska ***** válasza:
0%
Ha nektek tetszikakkor add.Mostanság amúgy sem divat a magyaros név, nem lesz furcsa az ő korosztályában.Nem rossz szerintem de én nem adnám.
2012. márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Tetszik. Az egyik legjobb barátnőmmel kb. egyszerre szültünk, az ő fiát is így hívják.

Hozzá teszem én nem tudtam hogy Sebestyén Balázs gyerekét is hívják. De lényeges ez? Minden névből több van a világon nem csak egyetlen egy ember viselheti :D:D

2012. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Én (és nem vagyok egyedül vele!) először nem is tudtuk fiú vagy lánynév e. Én sajnos nem tudok elvonatkoztatni sebestyén "csapbólisénfolyok" balázstól e név tekintetében.

Egyébként is nagyon unalmasak ezek a Bence, Bendegúz, Benett és egyéb ilyen nevek amiket Beninek, Bennek stb.becéznek. Hangsúlyozom, számomra.

2012. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Szia. A mi kisfiunkat is így fogják hívni.:) Minket nem érdekel, hogy kinek tetszik és kinek nem. A két fiamnak és a páromnak is nagyon tetszik ez a név. Bálint Benett:D 32hkm
2012. márc. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Számomra lányos a hangzása, de szép nèv.
2012. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
nagyon nem tetszik nekem sem. és bocs, de hirtelen annyira felkapták majmolásból. én már csak ezért se adnám. de az én vagyok.
2012. márc. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Nekem sem tetszik. Pont úgy vagyok vele, ahogy írta itt előttem az egyik hozzászóló: a sok Bence, Bendegúz, Benedek, Benjamin... nekem ezek olyan egyívású sablonos nevek.

Szerintem, ha S.B. nem pont ezt a nevet választja a gyerekének, és utána nem hordozza körbe nagy büszkén a médiában, akkor ez a Benett név most is egy tök ritka név lenne, és nagyon sok embernek eszébe sem jutott volna ezt a nevet választani. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy S.B. majmolásaként választják mások is ezt a nevet, hanem nagyon bekerült a köztudatba és népszerű lett. Számomra túlságosan is.

2012. márc. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
63%
Nekem nagyon tetszik. A barátom lett az első gyerek Magyarországon akit így anyakönyveztek.
2015. máj. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 AAMelinda válasza:
38%
Szép név a Benett tetszik nagyon , ritka de jó választás ! mi a kisfiúnkat is igy anyakönyveztettük 2007 -ben.
2016. jan. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!