Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babád gügyög már?...

2 hónapos babád gügyög már? Ha kezénél fogva fekvésből mintha fel akarnád húzni, emeli a fejét? És visszamosolyog már nektek?

Figyelt kérdés
Az én kislányom még nem igazán ad gögyögő hangokat, talán néha egy kettőt elkaptam már, de nem vagyok benne biztos. A fejét nem tartja, akkor se ha ezt a felhúzást csinálom. Hasra fekve viszont emeli és forgatja. Mosolyogni már néha visszamosolygott, de még nehéz kicsikarni belőle:-)
2012. márc. 12. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem jól halad a babód, ne aggódj.

Kisfiam a 2 hónapos vizsgálatnál tartotta a fejét az ülésbe húzásnál és a dokibácsi nagyon meg volt lepődve, uh biztos nincs elkésve vele.

2012. márc. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi:-)
2012. márc. 12. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam már kb.2hete mosolyog rám, gügyögés még annyira nem megy csak a száját nyitogatja, formálgatja meg nyújtogatja a nyelvét amikor beszélek hozzá de hangot még ritkán tud kiadni. A fejét nagyon ügyesen tartja, 6 hetesen csinálta az 1 hós státuszt a védőnő és nagyon megdicsérte. Azt mondta,hogy néhány 3 hónapos is megirigyelhetné tőle. Tényleg kis erős baba. Van már egy 3 éves lányom úgyhogy van egy kis összehasonlítási alapom. Ő tényleg az volt,hogy jó ha 3 hónaposan tartotta így a buksit. Sokat kell hasra tenni és attól erősödik. Ezt az elsővel még nem tudtam és mikor észbekaptam addigra késő volt, utált hason lenni. Most újszülöttkorától hason altatom így megszokta és szereti. Olvasom,hogy szoktad hasra tenni, az jó és minélk többet legyen így az a legjobb nekik. Akkor hamar fog mindent csinálni, forognu, kúszni, mászni.
2012. márc. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Az lemaradt,h. Teljesen normális a amit a babád csinál, szóval minden rendben vele, ne aggódj! Amúgy a fejtartással és a gügyögéssel is ráérnek 3 hós korig.

2012. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak van egy nagy Micimackója, azzal szokott néha "beszélgetni". Annyira édes:) Nekem is szokott "mondani" 1-2dolgot.

Ha felhúzom még nem igazán tartja a fejét, bár már alakul egy kicsit.

Tegnap este mosolygott rám először vissza. És a mai nap már többször is:)

2012. márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:-)
2012. márc. 13. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!