Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok nekem szép neveket?...

Írnátok nekem szép neveket? (fiú, lány) Olyanokat, amik szerintetek "megállják a helyüket"? Ti melyik neveket adtátok a gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2012. márc. 12. 19:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

Kisfiút várok, apum után Peti lesz a neve, de fiúnevekből tetszik még a Roland és az Adrián.

Ha kislány lett volna, Adriána lett volna a neve, de tetszik a Vanessa is, de azt Mo.n csak Vanesszaként lehetne anyakönyveztetni, így az kiesett :-)

2012. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Igazából,én leírnám miket adnék,de kincsként őrzöm a kiválasztott neveimet,mert eddig mindig úgy jártam,hogy olyan nagy divat lett,hogy mire teherbe estem első babámmal,a lány névről le is mondtam,mert minden 2. kislányt Jázminnak hívtak.a fiúról nem akartam lemondani,így Zalánom lett.Amit még felírtam kedvencnek a Zoé.Ugye ezek mind nagyon divatosok lettek az utóbbi években,így ne haragudj a maradék kedvencet nem osztanám meg :)

De szép név még a Réka,Bence,Ábel,Dániel,Zétény,Lili,Nárcisz

2012. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
A kislányom Mia Amélia, a következő Léna Lilien lesz. egyik sem bonyolult, mégsem mindennapi.Tartalékba számításba jöhet a Jázmin, a Zselyke. Fiú nevünk nincs, remélem nem lesz fiam, de ha mégis, akkor esetleg, Dominik,Ruben,valamint a férjemnek tetszik,az Efraim Joachim???
2012. márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Leventém van de szóba jött a Barnabás,Szabolcs,Balázs,Bence

Ha kislány lett volna Kamilla lenne.Ezen kívül tetszik a Jázmin,Liliána,Barbara,Zsófia

2012. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam Dániel. :) Ha lány lenne Noémi lett volna.

De tetszik még a Krisztián és a Noel is.

2012. márc. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én kedvenceim: Abigél, Bodza, Borostyán, Genovéva, Blanka, Sarolta, Olívia, Odett, Lenke, Lujza

Ágoston, Fábián, Belián, Berzsián, Sebestyén, Farkas

2012. márc. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

Két fiam van Mátyás és Márton . Tetszik még az Ádám , Ákos, Sebestyén de ezek a mi családnevünkhöz nem illenek.

Lányból már az első is Réka lett volna ha 5 éve lánynak születik de azóta kicsit tucat lett. Tetszik még a Regina, Alíz, Léna, Kicsit extrább a Titanilla, és Valentina .

Nekem lényeg hogy magyaros legyen ( nem ősmagyar csak ne valami angolos irasu nev magyarítása pl dzseniffer meg zsüliett ) lehessen becézni és felnőttnek és babának is jó legyen .

2012. márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
meg voltam őrülve hogy az én fiam Körtisz legyen(tudom, nem állja meg a helyét... ) , csak nem anyakönyvezik és a párom se díjazta így Balázs lett. elég nagy váltás nem? :) ha lány lett volna Dézi lett volna, de mielőtt kiderült a neve apuka bealakított hogy az meg kacsa név! mielőtt más eszünkbe jutott volna kiderült hogy kisfiú. de amik tetszenek: Panka, Fanni, Hunor, Samu
2012. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik az Efraim Joachim, a Mia Amélia szintén két kedvenc nevem.


Azt nem tudom, megállják-e a helyüket, de hirtelen ezek jutottak eszembe, bár biztos van amit nem gondolok komolyan meg olyan is, amit kihagytam. :)


Illés, Jakab, Lukács, Nataniel, Dorián, Maximilián, a hétköznapibbak közül Ádám, Péter, Máté


Eliza, Inez, Effi, Nina, Lotti, Miléna, Szófia, Estilla, Berta, Bella, Lilian/Lilien, Danuta, Jordána, Gerda, Eponin, aztán... Lilla, Anna, Zsófia, Dóra, Kinga, Sára, Eszter, Janka

2012. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kedvenc fiúneveim: Ulrik, Zsombor, Zsigmond, Fülöp

lánynevek: Vanda, Villő, Luca, Hajnalka.

2012. márc. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!