Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok alkalmazni a babamas...

Szoktatok alkalmazni a babamasszazst?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Én még csak várom a babát, de szeretném majd, csinálni, könyvből tervezem. De gyógymasszázst akarok, nem ilyen keleti izét. állítólag tök jót tesz neki.

(gondolom első gyereknél még lesz erre időm, tesóknál már nem hiszem :-)

9. hetes kismami

2012. márc. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kíváncsicska ***** válasza:
Én nem konkrétan masszázst csinálok,hanem amit a doki mutatott torna.Azt minden nap alkalmazom fürdésnél.Mivel száraz a bőre így kenem gyógyszertári testápolóval így könnyebben masszírozom a talpát, pociját inkább simogatom.
2012. márc. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Néha a babámon látom, hogy erőlködik a kakinál. Volt, hogy szélcsöveznem kellett. De a védőnéni mutatott egy speckó hasmasszázst, ilyenkor ez nagyon beválik.

De kimondott babamasszázst nem szoktam, de ha tudnék, biztosan alkalmaznám.

2012. márc. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi voltunk babamasszázs tanfolyamon, csak sajnos akkor már 5 hónapos volt a kislányom, így nem mindig tudtuk végigcsinálni. Legjobb már egészen csecsemő korban elkezdeni, szerintem nagyon klassz, és hasznos dolog, közelebb kerül a baba-mama-apa egymáshoz, és nem utolsó sorban egy napi rituálévá válik :) Kislányom nagyon szerette, de sajnos csak 3 hónapig volt vevő rá, utána már nem volt türelme végig feküdni , de mai napig egy-egy fogást csinálok neki, csak nem egybe az egész testét masszírozom.
2012. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk tartott a védőnőnk babamasszázs tanfolyamot, amikor 3 hónapos volt a kislányom. Azóta 9 hónapos és szoktam masszírozni, nagyon szereti :)
2012. márc. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!