Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell a bébihordót az...

Hogyan kell a bébihordót az első ülésen bekötni? Természetesen nincs légzsákom és tudom menetiránynak háttal. De a bizti övet hol kell áthúzni? Hogyan?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Én még ilyen feltételek mellett sem kötném előre. A legkevésbé biztonságos hely a kocsiban...

Ha nem vagy biztos hogy hogyan kell bekötni inkább menj el egy szaküzletbe és ott kérj segítséget. Így interneten keresztül leírást adni, elég rizikós. Rosszul bekötött ülés nagyon veszélyes. Esetleg keres rá neten, hogy nincs-e videó a bekötésről ehhez a modellhez.

2012. márc. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez általában modellfüggő.

Nekünk Maxi Cosi volt, azon át kellett vetni az övet, hátul a hordozón volt egy fül, ode be kellett akasztani az átlós részét az övnek, illetve a gyerek lábánál 2 oldalt is voltak fülek, ott kellett elvezetni az egyenes részt a gyerek lába felett.

Remélem érthető:)

Mindenképpen kell lennie a hordozón valamilyen matricának, ami ábrázolja a bekötést, vagy övvezetőnek ami a segítségedre van.

Amúgy én nem szerettem, mikor elöl volt a lányom.Inkább az anyósülés mögé tettem, oda rá tudtam pillantani egy fejmozdulattal akár, de lehet kapni olyan visszapillantót is amelyben látod a gyereket ha hátul van.

2012. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kíváncsicska ***** válasza:
Az ülésen kell lennie rajznak vagy nyilaknak.Nézd meg és abból rá kell tudni jönnöd, ha nem akkor kérj segítséget olyantól aki jártasabb benne mint te és meg tudja nézni.
2012. márc. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyjából minden hordit ugyanúgy kell bekötni, csak az azt rögzítő, tartó, feszítő fülek különböznek, ezért a youtubeon keress rá pl, hogy maxi cosi cabriofix és azonnal rájössz a dolog nyitjára. Nagyvonalakban annyi, hogy a biztonsági övet hurokszerűen kell rárakni a hordozóra.
2012. márc. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, itt egy link

http://www.youtube.com/watch?v=95l6lgA8xI4

2012. márc. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek, főleg a linket, sokat segített :-)
2012. márc. 14. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!