Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Novemberi születésű babának...

Novemberi születésű babának milyen ruhákat érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
értem ezalatt a ruhát a takaró vastagságát ill overál vagy bundazsák?
2012. márc. 14. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Kezdetnek elég a bundazsák, vastag pléddel. Plüss rugik, hosszú body, vastag sapi 1-2 kiskabát amit ujjatlan rugi alá tudsz tenni.
2012. márc. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi
2012. márc. 14. 14:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Babakocsiban tökéletes a bundazsák, de a babahordozóba nem fogod tudni bekötni, ezt is vedd figyelembe!

Amúgy elsősorban hosszú ujjú bodyk, plüss rugik, pulcsik, kocsikabát, meleg sapi, ami a fülét is jól védi, puha meleg zoknik, ha overál, akkor legyen a vége zárhatós, vagy tartozzon hozzá lábra való rész.

2012. márc. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi amugy amit én láttam bundazyákot az ujjatlan mindegyik bundazyák ujjatlan?
2012. márc. 14. 16:42
 5/8 anonim ***** válasza:
A bundazsák általában tényleg egy zsák, nincs keze vagy lába csak egy pár lyuk a hátulján a babakocsiba való bekötéshez, ilyet mindenképpen szerezz be, továbbá egy meleg kezeslábas overállt, lehetőleg a lábrész ne legyen levehető, de az sem baj, ha a kesztyű sem levehető, csak felhajtható, meleg, vastag, de nem merev kinti és benti takarók (pl gyapjú), polár plédek, meleg füles sapka, pamut sapka, kesztyű, zoknik pamut, vastag stb., hosszú és rövid ujjú body, 1-2 pamut póló, 1-2 harisnya, plüss és pamut rugdalózó, 10 db textilpelus, a ruhák kb negyede 56-os legyen, a többi 62-es, az első 3 hónapban nem lesz szükséged sem kabátra sem kocsicipőre és nadrág + felső garnitúrából is csak egyet érdemes venned, nem kényelmes és macerás ráadni. A 3-6 hós méretből vagyis a 68-asból is érdemes egy overállt beszerezned ( az overáloknál mindig figyelj arra, hogy nagyon jól nyitható legyen, hogy könnyen fel tudd adni a babára) a többi ruha fele-fele arányban legyen téli és tavaszi
2012. márc. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2012. márc. 14. 17:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én kislányom Nov 23-án született most 3,5 hónapos,és első baba.

Én vettem:

-hosszú ujjú body 5db-ot,56-ost és 3db.62-est.

-pamut rugit 5db F&F -es 56-os meg 3db 62-est(nekem ebbe alszik a mai napi és pólyába volt2hónapig).

-3db plüss rugit 56-ost és egy 50-est (48cm-el született)

-kötött kis rékli kaptuk nagyon jól jött

-overall meleg bundás 56-os

-egy harisnya nadrág

-zokni 3db

-kocsi cipő

-kötött sapi 2 db

-pamut sapi 2db

-kis kesztyű jól jött már a kórházban is

(-kis kabát fehér a keresztelőre,szép pólya meg keresztelőruha)

-takaró:egy nagyon meleg 2db vékony

-bundazsák 1 db

-hálózsák alváshoz most 3hósan nagyon jól jött

2012. márc. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2012. márc. 15. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!