Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes babámat nem lehet...

8 hetes babámat nem lehet belerakni mózeskosárba, maradhat az autósülésben több ideig?

Figyelt kérdés
Csak az autósülésben hajlandó megmaradni, lehet látni, hogy mennyire élvezi a nézelődést, amit a mózeskosárban nem tud csinálni..., sokszor el is alszik benne. Aggódom, hogy nem tesz jót a gerincének, bár mások azzal biztatnak, hogy nagy baba (6500 gr.) és már erős annyira, hogy ne legyen belőle gond. Ti mit gondoltok?
2009. jún. 11. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 13 hetes és sokat van a babahordozóban. (babakocsira lehet rakni, konyhában a koynhapultra rako, úgy lát engem, kocsival is viszonylag sokat megyünk)
2009. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Háááááát, a gerincének nem annyira jó még. Bár igazából az autósülésben inkább a hátára nehezedik a nyomás, mint a fenekére, szóval annyira mégsem gáz mintha ülne.

Én a mózeskosarat kidíszítettem minden hülyeséggel: a fogójára lógattam lufit, szalagot, sálat, fa pillangó díszt, a mózes oldalára meg színes textilkönyvet raktam, na meg még nyomtam a kezébe is 1-2 játékot és így végül sikerült vele megszerettetnem a mózest, mert elnézelődött benne :)

2009. jún. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kisfiam is nagyon sokat üldögélt a babahordozóban.És semmi baja sem lett most 2 éves!
2009. jún. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem azért mértékkel,nem hiába mondják,hogy mindig egyenesen feküdjön,még párnát se alá.Nem pár évesen fog kijönni,ha gond van.Mi 5hósak vagyunk és még nem ül magától,ugyhogy csak az autóban van benne.
2009. jún. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!