Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van Dunakeszin olyan gyermekor...

Van Dunakeszin olyan gyermekorvost, aki lehetőleg nem nyugdíjas, de legalábbis az új terápiás lehetőségek irányába is nyitott?

Figyelt kérdés
Balogh Andreáról hallottam, hogy fiatalabb, esetleg róla valami tapasztalat?
2009. jún. 11. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
csak nem a Téglássy dr-tól sokalltál be? Nem tudok sajnos , nem ismerem a D.keszi gy.orvosokat.
2009. jún. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyelőre a 27. hétben járok, de a Téglássyhoz tartoznánk.
2009. jún. 11. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi a baj Téglássyval?

Mi is hozzá járunk, 4 hós a babám.

2009. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs baj, nem ismerem, csak úgy gondoltam, egy fiatalabb, nyitottabb gyermekorvost jobban eltudnék képzelni. Ezek szerint Neked jók a tapasztalataid Vele kapcsolatban?
2009. jún. 11. 14:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Sok tapasztalatom nincs vele de szerintem tök rendes. 2x kihívtam már, egyszer beteg volt a babám egyszer meg oltani. Mindkét esetben nagyon segítőkész, kedves volt nem szaladt itt volt vagy 40 percig, szépen válaszolt mindenre még azt is megmutatta, hogy hogyan kell hatásosan kiszívni a baba orrát. Mikor a rendelőbe megyünk oltásra ott eléggé siet szinte csak benyomja a szurit aztán már jön is a következő, nincs idő semmire de nem csoda tele a váró és csak 2 óra az egészségrendelés. Szerintem ez mindenhol így megy. Én örülök, hogy tapasztalt sokat látott dokinő. Mikor bemegyünk hozzá fejből tudja a nevünket és, hogy milyen oltást kell kapnunk (mert hogy rotarixet is kap meg prevenart is pluszban).

Igazából az első válaszolótol kérdezném, hogy mi a baj vele. Én annyira nem ismerem ezért érdekel. Eddig 5x találkoztunk és nem volt még semmi extra problémánk amiből esetleg látni lehet, hogy nem jó vagy jó.

2009. jún. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1. válaszoló : nekem nem olyan jó a tapasztalatom. Igaz megértem, hogy sok a páciense, de amikor én voltam a fiammal / 6 hós /, nagyon szétszórt volt, akkor is ha nem voltak a váróban. Én is hallottam hogy ha kihívjuk házhoz akkor odafigyelő, alapos és jó fej, de sajnos nincs rá pénzem, ezért bemegyünk betegen is.
2009. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!