Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találok ilyen gyermekorvost?

Hol találok ilyen gyermekorvost?

Figyelt kérdés
Kisfiam egyik alsó bordája nagyon kiáll.Jártunk már ortopédián de azon kívül, hogy majd kinövi más tanácsot nem kaptunk.Illetve, hogy több csepp Vvigantolt adjak pár hónapig.Viszont szemmel láthatóan egyre rosszabb a helyzet.Most olyan orvost keresek aki hajlandó velünk érdemben is foglalkozni és röngent is csinál, hogy látható legyen, hogy is áll a helyzet a csontokkal.Nagyon aggaszt minket, hogy ez a deformálódás nehogy kihasson a belső szervekre is.Tudna valaki orvost ajánlani?Budapestiek vagyunk de természetesen vidéki orvos is érdekel.Csak valaki foglalkozzon végre velünk...
2011. aug. 16. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem ne gyerekorvost keress hanem gyerek ortopéd orvost.

mi más miatt és külföldön járunk gyerek ortopédorvoshoz de ö specko gyerekere van . ö nagyon jó de gondolom nem akarsz nagyobb pénzt kifizetni hogy megnézzék.

2011. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.Ortopéd orvosra gondoltam, csak nem így írtam ki.

Egyelőre itthon keresünk orvost de ha nem találunk akkor megyünk tovább.Azt hiszem a pénzkérdés ebben az esetben fel sem merülhet ha a gyermekünk egészségéről van szó.

2011. aug. 17. 07:57
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ezek a dolgok elég sokba kerülnek ha neked kell kifizetni, de ha gondolod pont csütörötökön megyek vissza az ortopéd orvosomhoz és megkérdezhetem mennyibe kerül egy vizsgálat. habár el tudom képzelni hogy a dokim kb 5 perc alatt kimondja a dolgot. habár ami jó van ott a rendelöben röngen is.
2011. aug. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az jó lenne.Bár lehet, hogy már jártál az orvosodnál mire ezt olvasod.A Citromail valamiért a spamok közé tette az értesítőt így csak most olvastam a válaszodat.
2011. aug. 18. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!