Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor és mennyit kellene...

Hányszor és mennyit kellene ennie egy nap egy 1 évesnek, ami nem is sok, de nem is kevés?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 12:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Mi az ideális?
2012. márc. 15. 12:54
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel különböző a babák étvágya ezért nehéz ezt megmondani, az én fiamnak, nem volt sosem olyan nagy étvágya, de láttam már olyan babát, aki jó nagy mennyiségeket evett. Persze, biztos van olyan, hogy ideális vagy ajánlott étrend:

[link]

2012. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a három fő étkezés a fontos (reggeli-ebed-vacsora), akkor jó, ha normális ételt eszik. A Tizorai meg az uzsonna nem olyan fontos, akkor lehet könnyebbet, pl gyümölcsöt vagy pár szem kekszet. A mennyiséget tényleg nehéz megmondani, mert nagyon különbözőek a gyerekek. Szerintem a lényeg az, hogy változatosan egyen.
2012. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!