Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tisztítsam/fertőtleníts...

Hogyan tisztítsam/fertőtlenítsem a FP tanulókutyát?

Figyelt kérdés
A lányom kedvenc játéka és szegény kutyi sokszor az udvaron is hempereg. Nem merem mosni, mert akkor lehet se kép se hang tovább. Vigyem tisztítóba? Azt az időt az én gyerekem lehet ki se bírja a Kutyus nélkül :)
2009. jún. 11. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a tisztítóba, hogy ők tudják e mi a megoldás, én sem merném kimosni (nekünk is van). Bár mi csak a lakásban használjuk.

Tudom, hogy nem olcsóság, de ha nincs más vegyetek még egyet, és egy legyen a kinti egy meg a benti.

2009. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:)
2009. jún. 11. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem a Brendon forgalmazótól - válasz: nedves szivaccsal:)))
2009. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, közben kaptam egy ötletet egy ismerőstől, ő gőztisztítóval tisztította. Beszerzek egyet.
2009. jún. 11. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!