Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fertötlenitsem az 5...

Hogyan fertötlenitsem az 5 honapos kislányom játékait?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Eddig hogyan csináltad?


Èn a müanyag dolgokat lemostam, a textil dolgokat kimostam.

2011. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ecetes vízzem mosd át a műanyagokat, nem lesz ecetszaguk és nyugodtan szájába veheti ezeket a tárgyakat, nem vegyszert fog "lenyalni" róla.
2011. febr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gyógyszertárban lehet kapni fertőtlenítő szert, amire rá is van írva, hogyan kell használni. Én megnéztem a játékok csomagolását is, és amire rá volt írva, hogy forró vízbe tehető, ahhoz nem használtam szereket.
2011. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
neomagnol, mosás, vasalás ami olyan, ha fagy odakinn tedd ki őket. De a másodiknál én már nem izgattam magam..
2011. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem fertőtlenítettem sehogy. Ha koszos lett lemostam vízzel és ennyi. Az immunrendszer fejlődésének ártasz ha mindent agyon fertőtlenítesz.
2011. febr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !Eddig a textileket gépbe mostam öblitö programon a müanyagokat mosogatószerrel átsuroltam de tetszik az ecetes viz kiprobálom
2011. febr. 18. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!