Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valakinek olyan, hogy...

Gabszem kérdése:

Volt valakinek olyan, hogy szülés utáni hetekben csak altatóval tudott aludni?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy ez idegi kimerültség vagy depresszió, de napközben eléggé lehangolt vagyok, este pedig nem tudok elaludni. Szorongás, feszültségérzetem van, a baba nyikkanásaira is ideges leszek. Volt olyan hogy 4 napig egyáltalán nem aludtam, utána is csak altatóval ment valamennyire. Akinek volt ilyen, mennyi idő alatt és hogy keveredett ki belőle.
2012. márc. 15. 16:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja a baba egyébként 6 hetes.
2012. márc. 15. 16:43
 2/12 anonim ***** válasza:

Kerj orvosi segitseget, ez nem nirmalis dolog.


En nem mernek altatot bevenni, felnek, hogy nem ebredek fel a sirasra sem.

2012. márc. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

*normalis

Bocs az elirasert.

2012. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

altató necces, kapja a baba is a tejen keresztül.

Pszichológus,nem normális,hogy így aggódsz,csak magadat teszed tönkre,ez nem jó a babának. neki az jó,ha kipihent a mamája

2012. márc. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is éltem át hasonló helyzetet az első baba érkezése után. Nálam magától oldódott meg, de sajnos nagyon lassan, pontosan akkor, amikor elhittem magamnak azt, hogy biztosan meghallom ha a gyerekem sír, és nem fog éhenhalni ha nem az első, hanem csak a második nyikkanásra veszem fel. Ez úgy a 3-4 hónapra alakult ki bennem, és nem mondom azt, hogy utána úgy aludtam mint a mormota, de ez a stressz, amit az alvás hozott ki belőlem, legalább elmúlt. Addig viszont képes voltam az ágya mellett állni éjjel, és várni, hogy mikor fog felsírni, illetve nem felsírni, csak levegőt venni a felsíráshoz, hogy rögtön kivehessem... .-(

2012. márc. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

2. babám most 3 hónapos,az elsővel nem volt alvásgondom,de most minden este szenvedek.

Nem tudok elaludni,és kivagyok,hogy megy az idő,egyre kevesebbet tudok aludni etetésig,már néha a sírás kerülget.

alvászavar....

Remélem helyrerázódunk.

2012. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ugyanez van nálam is. nézem az órát és bosszankodom, hogy telik az idő én meg nem alszom, a gyerek meg mindjárt kel enni... őrület
2012. márc. 15. 20:41
 8/12 anonim ***** válasza:

Ugyanezt átéltem én is. Nem biztos, hogy depresszió, nálam sem volt az. nekema férjem egyszer csak azt mondta: ez nem mehet tovább, aludj a másik szobában, én a gyerekkel itt, és ha ébred, szólok!

Na, első éjjel nem aludtam, de a másodikon már igen. Kb. egy hónapig aludtam külön, és mindigstólt, ha ébredt a kicsi, aztán visszaköltöztem. Azóta minden jobb, de ha ideges vagyok, még külön megyek egy-egy éjszakára.

2012. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

mindisgstólt = mindig szólt

(előző)

2012. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Nekem is hasonló volt.Szinte nem mertem elaludni,mert attól féltem mire elalszok,kelhetek fel.Nekem az lett a megoldás végül,hogy elapadt a tejem,a gyerek tápszert kapott,attól rögtön beájult,és már nem ébredt éjszaka csak enni,így én is megnyugodtam és ki tudtam kapcsolni.

2012. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!