Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van/nak itt novemberre kiírt...

Van/nak itt novemberre kiírt kismama/ák? Hogy vagytok? A bevásárlással hogy álltok? Tudtok aludni rendesen? Foglalkoztat már a szülés gondolata?

Figyelt kérdés

Én nov. 11-re vagyok kiírva és majdnem minden meg van már a kistücsöknek.Már csak a "töltelék" kell bele. :-))

Én az alvással hadilábon állok.Ma is hajnali 2-kor már fönn duruzsoltam,na meg a manóka is.


2009. aug. 25. 08:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nov. 22-re vagyok kiírva. Az alvással eddig semmi gondom nem volt, csak pont ma... Hajnal 4-kor fent voltunk mindketten, úgy mint Ti:)

A bevásárlással kb. félúton vagyunk, elég sok minden hiányzik még, főleg a drogériában és gyógyszertárban beszerzendő dolgok.

Az evéssel nincs gondod? Én alig bírok valamit legyűrni, pedig eddig mindig jó étvágyam volt. Fogy a hely?

Hízni azért hízok... :))

2009. aug. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát az evéssel nincs bajom.Én is hízok,dehát azért éhezni nem fogok mert a védőnőnek nem tetszik hogy hízok.Amúgy mindenki azt monja hogy rámfért már ez a hízás és nem is annyira látszik,pedig egy 10-es rajtam van.Mondjuk vékonyan kezdtem.A drogériai része még nekünk sincs meg na meg a korházi dolgok se ami majd nekem fog kelleni de majd azt jövőhónapban vesszük meg.De úgy tudom hogy elég sok mindent majd az orvos ír ki,úgyhogy azokat meg majd megvesszük ha jövünk a kórházból haza.Nemtdom hogy tudatalattiból keltem e fel mert konkrétan nem arra ébredtem hogy fú most mekkorát rúgott a manó hanem kinyílt a szemem és éreztem is hogy elég intenzíven mozog.És ekkor már visszaaludni nem is tudtam mert akkor meg már a kis tücsike nem engedte.És nektek mi lesz fiú vagy lány?HOl és kinél fogsz szülni?

2009. aug. 25. 10:46
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én november 17-re vagyok kiírva, nekünk a második baba lesz így kiságy babakocsi hordozó....már megvannak.Majd pár ruci kell meg a drogériából, gyógyszertárból a dolgok.

Az alvással hadilábon állok már hetek óta, többször felkelek pisilni, aztán meg felébred a kiscsaj és nem hagy visszaaludni, de fogynak e hetek és nemsoká kibújik, akkor meg azért nemtudunk majd aludni.

2009. aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én november 9-re vagyok kiírva. A héten még dolgozom, aztán jövőhéttől végre otthon leszek.

Mi is a nagyobb dolgokat már megvettük: kiságy,ágynemű,hordozó,babakád.A gyerekszoba már kész.Ruhákat kell még,pelenkázólap, nekem a kórházi cuccokat... A jövő hónapban mostmár erre is sort kerítünk.Nem szeretem a dolgokat az utolsó pillanatra hagyni.

Az alvással még egyenlőre nincsenek gondok, ami szerintem köszönhető a terhességi alvópárnámnak is:)

Remélem gyorsan eltelik már ez a kis idő.Már alig várom, hogy a kezemben tarthassam a kislányomat.:)

2009. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!


én nov. 29re vagyok kiírva.

Mivel már van egy 17 hónapos kisfiam, így minden megvan, nem kell semmit venni, max pelenkát:)

Az alvás nem megy valami hűde jól, bár sosem voltam jó alvó. Felébredek 3 órakor, és órákig nézem a tévét. Ha visszaalszok korareggel, nehezen tudok felkelni, fél 9 felé. Napközben nem tudok sajna aludni, sosem tudtam:(

A szülésen még nem nagyon izgatom magam:) Főleg, hogy a babám érdekes pózban "fekszik" már a 20.héttől fogva. Tudom még változhat.

2009. aug. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Sziasztok!


Én november 21-re vagyok kiírva. Nekem még megy az alvás, főleg az elmúlt napokban nagyon aluszékony lettem, bár háton nem bírok aludni, mert kevés lesz a levegőm egy idő után, a jobb oldalamon, meg 2 perc múlva zsibbadást érzek, nyomást a bordáim közt. Úgyhogy nekem csak a bal oldalamon engedi meg a kisfiam az alvást:-), de reggelre az is iszonyúan elzsibbad:-)

A gyakori pisilések tegnap óta engem is gyakran felköltenek, de remélem ez normális dolog.

Mindenkinek csodás napokat kívánok!

2009. aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nov.23-ra vagyok kiírva az öcsikével.A 7végén költözünk,ha túl leszünk rajta,remélem több időm lesz ezzel foglalkozni.Még semmit sem vettem,de hát a nagyfiamról mindent eltettem.
2009. aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nov.13-ra vagyok a kisfiúnkkal kiírva. Az alvás elég nehezen megy, de szinte az elejétől fogva. Nagyon ritkán alszom végig az éjszakát, 4 fele felkelek és 1/2 6 fele alszom el. A bevásárlás nagy részét szeptemberre tervezzük, ruhákat vásárolgattunk idáig. Idáig híztam kb 8 kg-ot, 168 cm-vel és 54 kg-val kezdtem a terhességet. Ma voltunk ultrahangon, mondták, hogy 1300gr most a baba és szerencsére minden rendben van.
2009. aug. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Kislány lesz. És nektek?

A Bajcsyban fogok szülni dr. Mosonyi Péternél. Mondjuk a szülés gondolata egyelőre csak annyira foglalkoztat, hogy próbálok "rátornázni" és tanulgatni a légzőgyakorlatokat. Szerintem menni fog:) Lényeg a pozitív hozzáállás.

2009. aug. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én is november 21-re vagyok kiírva(láttam egy másik kismama is).Mi még nem nagyon vettünk semmit,kiságyat,kiskádat,hordozót,pelenkázót ismerősöktől,rokonoktól kapunk,ruhákat,meg az apróbb dolgokat gondoltam majd októberben megveszem,mikor már nem dolgozom,remélem Máté jó fiú lesz,és bent marad addig,amég mindent beszerzünk.
2009. aug. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!