Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vesztek ujjatlan ruhát,...

Ti vesztek ujjatlan ruhát, pólót, atlétát nyárra a gyereknek? Nem kellene inkább védeni a bőrüket?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 10:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nyáron nagy melegben árnyék alatt is meleg van, és ha izzadós a pici, kicsípheti a bőrét, ezért is gondoltam arra, hogy talán az ujjatlan nem jó ötlet, a rövidujjú legalább kicsit fog fel az izzadtságból.
2012. márc. 16. 11:04
 2/13 anonim ***** válasza:

Én vettem, és ha érzékeny a bőre, akkor pont az a jó, ha szellőzik, nem az, ha nem kap levegőt a kis teste.


Nagy kánikulába nagyon jó az atléta, ujjatlan. de legjobb nekik ruha nélkül. :)


Persze, ha napon vagy fontos a fényvédelem. De otthon, autóban, zárt helyen az a jobb, ha szellőzik. Ők még nem úgy izzadnak.

2012. márc. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja és a megfelelő faktorszámú babáknak kifejlesztett fényvédőkrémről se feledkezz majd meg!
2012. márc. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egyébként ha túlságosan véded a naptól, akkor azt fogod elérni, hogy hófehér bőre pillanatok alatt le fog ég, h a kicsit is nap éri.

Az én gyerekeim már kora nyáron egészséges csokibarnák, mindig bekenjük őket!

2012. márc. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én veszek, és tavaly is vettem. Nem azzal véded a bőrét, ha teleaggatod műszállal.

Szellőzés és maximális faktorszámú védelem - ezzel többet teszel, mint ha csadorba tekered nyárra.

2012. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sosem hordott műszálasat amúgy:) Köszönöm mindenkinek a választ:)
2012. márc. 16. 11:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is fogok venni ujjatlan bodyt, atlétát.
2012. márc. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én veszek, vettem is, ha nagyon izzad,akkor babapúder.És napvédő krém 40-50 faktoros.nem kell hosszú ujjúban füllednie.
2012. márc. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azzal nem véded ha 40 fokban hosszúujjúba öltözteted..be kell kenni naptejjel és kész,persze hogy veszek nem sütöm meg a kisfiamat,értelme sem és haszna sem lenne,amúgy sem teljesen fehér a bőre,és jót tesz a nap,nem leégetni kell,de nem is bebugyolálni szegényt..
2012. márc. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kell kivinni őket délben, amúgy pedig szerencsétlen gyerekre negyven fokban csak nem adok zárt ruhát... Igen, rengeteg ujjatlanjuk van, tavaly is azt hordták, sőt mivel nyári babák, már pár hetesen is hordtak ilyesmit. Soha nem voltak még leégve. Tűző napra nem viszem őket, 11 és 3 között tuti nem vagyunk kinn, amúgy pedig a foreveres naptej valami csoda, gyönyörű a bőrük tőle és még káros adalék sincs benne.
2012. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!